Remont dachu oraz roboty towarzyszące w budynku mieszkalnym w miejscowości Gorzędziej ul. Tczewska nr 18, gmina Subkowy, powiat tczewski
KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00132659
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00132659/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-30 13:36
- Lokalizacja
- Pruszcz Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a6739697-b30a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00132659 z dnia 2021-07-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu oraz roboty towarzyszące w budynku mieszkalnym w miejscowości Gorzędziej ul. Tczewska nr 18, gmina Subkowy, powiat tczewski
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Pruszczu Gdańskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Powstańsców Warszawy 28
1.5.2.) Miejscowość: Pruszcz Gdański
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-000
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.pruszcz@kowr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.kowr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://kowr.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
państwowa osoba prawna - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarowanie nieruchomościami Skarbu Państwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachu oraz roboty towarzyszące w budynku mieszkalnym w miejscowości Gorzędziej ul. Tczewska nr 18, gmina Subkowy, powiat tczewski2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6739697-b30a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00132659
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00009086/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont dachu na budynku mieszkalnym w miejscowości Gorzędziej 18, gm. Subkowy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00052559/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PRU.WOP.260.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 147887,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont dachu oraz roboty towarzyszące w budynku mieszkalnym w miejscowości Gorzędziej ul. Tczewska nr 18, dz. nr 22/19 i 21/4 obręb Gorzędziej, gmina Subkowy, powiat tczewski, woj. pomorskie. Przedmiot zamówienia obejmuje: prace remontowe związane z połacią dachową (wraz z pracami związanymi) oraz lokalnym wzmocnieniem konstrukcji ścian nadziemia w budynku mieszkalnym w miejscowości Gorzędziej ul. Tczewska 18 Gmina Subkowy. Budynek ujęty jest w Gminnej ewidencji zabytków i położony na terenie zespołu dworsko-parkowego w Gorzędzieju, gm. Subkowy.
2. Prace należy wykonać zgodnie z:
1) Decyzją Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr ZN.5142.1341.2020.KŻ z dnia 21.10.2020 r. oraz
2) Decyzją nr 1.105.2020 z dnia 04.03.2021 r. pozwolenie na budowę (decyzja Starosty Tczewskiego znak: WB.6740.1.105.2020).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku A do SWZ oraz projekcie budowlanym remontu budynku, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiarze, projektowanych postanowieniach umowy, dołączonych decyzjach.
4. Zamawiający stosownie do zapisów art. 95 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2020 r. poz. 1320 z późn. zm).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262690-4 - Remont starych budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu wpłynęły dwie oferty, podlegające odrzuceniu. Oferta nr 1 została odrzucona na podstawie art. 226 ust 1 pkt 12 ustawy Pzp, z powodu braku pisemnej zgody na przedłożenia terminu związania ofertą. Oferta nr 2 , została odrzucona na podstawie art. 226 ust 1 pkt 2 b) ustawy Pzp, z powodu niespełnienia przez wykonawcę postawionego warunku udziału.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 149204,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 181160,66 PLN
| 2021-07-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |