Budowa drogi dojazdowej oraz miejsc postojowych przy ulicy Limanowskiego 80 w Radomiu

MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00129358
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00129358/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-28 12:00
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b37e7cc9-e087-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
9482486246
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejInstalowanie znaków drogowychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00129358 z dnia 2021-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi dojazdowej oraz miejsc postojowych przy ulicy Limanowskiego 80 w Radomiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141100028

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Romualda Traugutta 30/30A

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: (48) 365-46-52

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzdik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzdik.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.mzdik.pl/mzd/zamowienia-publiczne/postepowania/2021

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie drogami i komunikacją

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi dojazdowej oraz miejsc postojowych przy ulicy Limanowskiego 80 w Radomiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b37e7cc9-e087-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00129358

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000233/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa i przebudowa ulic w ramach tzw. „Czynów społecznych drogowych” - drogi wewnętrzne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00110682/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NZ.2603.20.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 256345,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi dojazdowej oraz miejsc postojowych przy ulicy
Limanowskiego 80 w Radomiu. Zamówienie jest realizowane w ramach zadania budżetowego
pn. Budowa i przebudowa ulic w ramach tzw. „czynów społecznych drogowych”. Zamówienie
obejmuje: - roboty rozbiórkowe, rozbiórki nawierzchni z elementów betonowych, - wykonanie
podbudowy: wykonanie koryta, wzmocnienie podłoża, wykonanie warstwy konstrukcyjnej z
kruszywa i gruntu stabilizowanego cementem, - wykonanie nawierzchni i chodników z
kostki wibroprasowanej, - wykonanie miejsc postojowych z betonowych płyt ażurowych, - wykonanie studzienki ściekowej z kręgów betonowych ⌀500, - roboty
wykończeniowe: regulację wysokościową studni, zasuw kanalizacji wodociągowej, wykonanie
oznakowania pionowego i poziomego, wykonanie zieleni, - wykonanie oświetlenia ulicznego. Powierzchnia parkingu wraz z chodnikiem i miejscami postojowymi
= 1500m2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie na budowę drogi dojazdowej oraz miejsc postojowych przy ulicy Limanowskiego 80 w Radomiu zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019r., poz. 2019 ze zm.), ponieważ nie złożono żadnej oferty.
2021-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane