Adaptacja pomieszczeń dawnego Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wiązowna z siedzibą w Radiówku na potrzeby Centrum Usług Społecznych w Wiązownie
Gmina Wiązowna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00130116
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00130116/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-28 17:57
- Lokalizacja
- Wiązowna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-067d49e7-ca84-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5320000234
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00130116 z dnia 2021-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja pomieszczeń dawnego Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wiązowna z siedzibą w Radiówku na potrzeby Centrum Usług Społecznych w Wiązownie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wiązowna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268994
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lubelska 59
1.5.2.) Miejscowość: Wiązowna
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-462
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wiazowna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tuwiazowna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://tuwiazowna.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja pomieszczeń dawnego Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wiązowna z siedzibą w Radiówku na potrzeby Centrum Usług Społecznych w Wiązownie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-067d49e7-ca84-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00130116
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001960/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Centrum Usług Społecznych w Wiązownie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn.: "Centrum Usług Społecznych w Wiązownie" dofinansowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 Oś Priorytetowa II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00080621/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WRG.271.7.2021.JS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 750479,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na adaptacji pomieszczeń dawnego Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wiązownie z siedzibą w Radiówku na potrzeby Gminnego Centrum Usług Społecznych w Wiązownie, tym:
1) ETAP I- roboty budowlane, które nie wymagają uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę, tj. :
a) przebudowę i remont pomieszczeń nr 0.4, 0.5, 0.18, 0.19 i 0.20 na parterze;
b) przebudowę i remont pomieszczeń nr: 2.1, 2.4 na 2 piętrze;
c) wykonanie instalacji klimatyzacji w pomieszczeniach nr: 0.18, 0.19, 0.20, 2.2, 2.4, 2.5, 2.6, 2.8, 2.9 i 2.11;
d) wymiana posadzek z płytek ceramicznych i wykładziny PCV w pomieszczeniach na parterze nr: 0.1, 0.1A, 0.2, 0.4, 0.5, 0.6, 0.18, 0.19 i 0.20;
e) dostosowanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych;
f) wymiana opraw oświetleniowych na oprawy typu LED w remontowanych pomieszczeniach na parterze i 2 piętrze (w pomieszczeniach 2.4 i 2.4a);
g) naprawy ścian wraz z malowaniem.
2) ETAP II- przebudowa i zmiana sposobu użytkowania pomieszczeń w budynku dawnego GOPS oraz budowa pochylni dla osób niepełnosprawnych przed wejściem głównym do budynku. Zakres ten stanowi kontynuację Etapu I przedsięwzięcia p.n. „Adaptacja pomieszczeń dawnego Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wiązownie z siedzibą w Radiówku na potrzeby Gminnego Centrum Usług Społecznych w Wiązownie.”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacji projektowa, która stanowi Załącznik nr 1 do SWZ, w tym:
1) Projekt wykonawczy: Etap I (remont i przebudowa). Branża: Architektura. Nazwa obiektu: „Adaptacja pomieszczeń Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wiązownie z siedzibą w Radiówku na potrzeby Gminnego Centrum Usług Społecznych w Wiązownie”. Adres: 05-462 Wiązowna, Radówek 25 opracowany w grudniu 2020 roku;
2) Projekt wykonawczy: Etap I (remont i przebudowa). Branża: Instalacje Elektryczne. Nazwa obiektu: „Adaptacja pomieszczeń Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wiązownie z siedzibą w Radiówku na potrzeby Gminnego Centrum Usług Społecznych w Wiązownie”. Adres: 05-462 Wiązowna, Radówek 25 - opracowany w grudniu 2020 roku;
3) Projekt wykonawczy: Etap I (remont i przebudowa). Branża: Sanitarna – Instalacja Klimatyzacji. Nazwa obiektu: „Adaptacja pomieszczeń Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wiązownie z siedzibą w Radiówku na potrzeby Gminnego Centrum Usług Społecznych w Wiązownie”. Adres: 05-462 Wiązowna, Radówek 25 - opracowany w grudniu 2020 roku;
4) EKSPERTYZA TECHNICZNA STANU OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ pt. „Zmiana sposobu użytkowania wraz z adaptacją pomieszczeń Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wiązownie z siedzibą w Radiówku na potrzeby Gminnego Centrum Usług Społecznych w Wiązownie, Radiówek 25, 05-462 Wiązowna dz. nr 584/90 obręb Emów – opracowana w styczniu 2021 roku;
5) PROJEKT BUDOWLANY – „Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania pomieszczeń w budynku GOPS oraz budowa pochylni dla osób niepełnosprawnych przed wejściem głównym do budynku – Etap II”. Adres: 05-462 Wiązowna, Radówek 25 - opracowany w marcu 2021 roku;
6) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych. Nazwa inwestycji: „Adaptacja pomieszczeń Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wiązownie z siedzibą w Radiówku na potrzeby Gminnego Centrum Usług Społecznych w Wiązownie - Etap I”. Adres: 05-462 Wiązowna, Radówek 25 - opracowany w grudniu 2020 roku;
7) Specyfikacja techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych. Nazwa inwestycji: „Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania pomieszczeń w budynku GOPS oraz budowa pochylni dla osób niepełnosprawnych przez wejściem do głównym do budynku - Etap II”. Adres: 05-462 Wiązowna, Radówek 25 - opracowany w grudniu 2020 roku;
8) Przedmiary robót jako element pomocniczy opisu przedmiotu zamówienia.
3. Projekt „Centrum Usług Społecznych w Wiązownie” jest dofinansowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 Oś Priorytetowa II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym.
4. W przypadku rozbieżności w zakresie wielkości i rodzaju robót pomiędzy dokumentami wymienionymi w pkt 2 powyżej, Wykonawca przy realizacji umowy będzie kierował się w pierwszej kolejności projektem budowlanym, o którym mowa w pkt. 2 pkt 5 oraz projektami wykonawczymi, o których mowa w pkt. 2 ppkt. 1-3 powyżej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 891430,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1348916,84 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 891430,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ADIMEX Sp. z o. o. Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5441096345
7.3.3) Ulica: Szafirowa 11
7.3.4) Miejscowość: Warszawa- Wesoła
7.3.5) Kod pocztowy: 05-077
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 891430,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |