Przebudowa budynku SUW i budynku pompowni II stopnia w ramach realizacji projektu pn.: ”Poprawa systemu gospodarki wodnej i kanalizacyjnej w Gminie Bytom Odrzański
Gmina Bytom Odrzański
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00128715
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00128715/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-28 08:21
- Lokalizacja
- Bytom Odrzański, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-25fbeb78-d006-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 9251958691
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00128715 z dnia 2021-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku SUW i budynku pompowni II stopnia w ramach realizacji projektu pn.: ”Poprawa systemu gospodarki wodnej i kanalizacyjnej w Gminie Bytom Odrzański
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bytom Odrzański
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770296
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Bytom Odrzański
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-115
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 683884022
1.5.8.) Numer faksu: 683884026
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bytomodrzanski@bytomodrzanski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bytomodrzanski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.bip.bytomodrzanski.pl/index.php/zamowienia-publiczne/52-przetargi-aktualne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa budynku SUW i budynku pompowni II stopnia w ramach realizacji projektu pn.: ”Poprawa systemu gospodarki wodnej i kanalizacyjnej w Gminie Bytom Odrzański2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25fbeb78-d006-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00128715
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000071/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa budynku SUW i budynku pompowni II stopnia w ramach realizacji projektu pn.: Poprawa systemu gospdarki wodnej i kanalizacyjnej w Gminie Bytom Odrzański
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Operacja współfinansowana w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00087515/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 421275,45 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
1)przebudowa budynku stacji uzdatniania wody i budynku pompowni II stopnia, obejmująca w szczególności:
- fundamenty i posadzkę,
- rozbiórkę ścian zewnętrznych,
- roboty murowe,
- stolarkę okienną i drzwiową,
- roboty tynkarskie i malarskie,
- elewację – termomodernizacja ścian styropianem gr. 15 cm,
- wykonanie opaski odwadniającej wokół budynku,
- fundamenty i posadzka,
- rozbiórkę ścian zewnętrznych,
- rozbiórkę ścian wewnętrznych,
- roboty murowe – ściany zewnętrzne,
- roboty murowe – ściany wewnętrzne,
- stolarka okienna i drzwiowa,
- roboty tynkarskie i malarskie – ściany zewnętrzne,
- roboty tynkarskie i malarskie, płytkarskie – ściany wewnętrzne,
- biały montaż.
2.Szczegółowy zakres robót został określony w załączniku nr 1 do SWZ – dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262522-6 - Roboty murarskie
45410000-4 - Tynkowanie
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
45442100-8 - Roboty malarskie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu złożono 1 ofertę za cenę: 584.250,00 zł, która przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 458.842,28 złSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 584250,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 584250,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |