Dostawa i wymiana 1 szt. dźwigu osobowego (windy) w budynku Głównym Szpitala Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o. ZP25/2024

Szpital Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00455353
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00455353/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-13 08:51
Lokalizacja
Bytów, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5fce27a1-1418-4b9f-bca7-69017edf5370
Identyfikator
8421733833
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WindyInstalowanie windRoboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

Wykonawcy

1 przyznane

LIFTPROJEKT RAFALIK SPÓŁKA KOMANDYTOWAWARSZAWA, PL · lot 0
438 741 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00455353 z dnia 2024-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i wymiana 1 szt. dźwigu osobowego (windy) w budynku Głównym Szpitala Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o. ZP25/2024

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220799636

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lęborska 13

1.5.2.) Miejscowość: Bytów

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-100

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dostawy.przetargi@bytow.biz

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-bytow.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5fce27a1-1418-4b9f-bca7-69017edf5370

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i wymiana 1 szt. dźwigu osobowego (windy) w budynku Głównym Szpitala Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o. ZP25/2024

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5fce27a1-1418-4b9f-bca7-69017edf5370

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00455353

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00407335

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP25/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 390975,31 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

6.1. Przedmiotem zamówienia jest wymiany dźwigu osobowego w budynku Głównym Szpitala Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o. wraz z wykonaniem niezbędnych prac budowlano-montażowych w celu wykonania przedmiotowego zamówienia, tj. w szczególność:
a) opracowanie kompletnej dokumentacji technicznej (montażowo – rejestracyjnej) dla realizowanej dostawy dźwigu osobowego wraz z jej uzgodnieniem i zatwierdzeniem w UDT wraz z wykonaniem niezbędnych ekspertyz technicznych szybu windowego pod kątem wytrzymałościowym,
b) demontaż istniejącego dźwigu osobowego,
c) wykonanie niezbędnych prac budowlano - adaptacyjnych szybu windowego oraz dostawy wraz z montażem i uruchomieniem fabrycznie nowego i kompletnego dźwigu osobowego,
d) wykonanie niezbędnych badań i prób ruchowych oraz uczestnictwo w odbiorze dźwigów przez Urząd Dozoru Technicznego (wraz z opłaceniem kosztów badania i rejestracji dźwigów) oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie przez właściwy organ administracyjny zainstalowanego dźwigu osobowego,
e) świadczenie usług serwisowych, czynności konserwacyjnych dźwigu osobowego w zakresie i terminach przewidzianych przez producenta oraz świadczenie nieodpłatnych napraw i usług serwisowych w celu utrzymania urządzenia dźwigowego w ciągłej sprawności technicznej w okresie gwarancji/rękojmi wraz z prowadzeniem pogotowia awaryjnego (całodobowego).
6.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 1a do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). Szczegółowy opis parametrów techniczno-funkcjonalnych dźwigu osobowego (windy) zawiera Załącznik nr 1b do SWZ - Opis parametrów techniczno-funkcjonalnych dźwigu osobowego. Informacje w zakresie zasad realizacji przedmiotu zamówienia, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Dźwig oraz urządzenia wchodzące w skład infrastruktury związanej z jego funkcjonowaniem muszą odpowiadać wymaganiom stawianym przez przepisy prawa i spełniać przewidziane dla nich normy techniczne.
6.3. Przed złożeniem oferty wymagana jest wizja lokalna potwierdzona zaświadczeniem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45313100-5 - Instalowanie wind

45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 438741,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 505991,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 438741,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LIFTPROJEKT RAFALIK SPÓŁKA KOMANDYTOWA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368101003

7.3.3) Ulica: PAWIA 51/72

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-030

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

roboty budowlane

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 438741,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-10-31
2024-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy