Odczynniki chemiczne I
Inspekcja Weterynaryjna Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Bydgoszczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00129594
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-07-28 13:15
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5540240638
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki i środki kontrastowe
Wykonawcy
5 przyznanych
ANDRZEJ JURKIEWICZWiślina, PL
46 420,74 PLN"WITKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
17 154,81 PLN'LGC STANDARDS' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁomianki, PL
12 687,45 PLN'LGC STANDARDS' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁomianki, PL
12 687,45 PLN'LGC STANDARDS' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁomianki, PL
1783,5 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.