Budowa parku trampolin przy ul. Szafranowej w Gdyni ( BO)

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00129595
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00129595/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-28 13:15
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bcee7634-d3f3-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
5862312326
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchniWyposażenie placów zabaw

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF POLAKOWSKIGniewowo, PL · lot 0
37 000,86 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00129595 z dnia 2021-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa parku trampolin przy ul. Szafranowej w Gdyni ( BO)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675557

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 10 Lutego 24

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-364

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: 587612000

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdiz.gdynia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zdiz.gdynia.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa parku trampolin przy ul. Szafranowej w Gdyni ( BO)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bcee7634-d3f3-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00129595

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003180/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.40 Budowa parku trampolin przy ul. Szafranowej w Gdyni

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00091642/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający może udzielić zam. z wolnej ręki w przyp. udzielenia w okresie 3 lat od dnia udziel. zam. podst. dotychczasowemu wykonawcy robót bud., zam. poleg. na powtórz. podobnych robót bud. tj. GREEN POLAND Krzysztof Polakowski.
Przedmiotem zam. jest budowa parku trampolin przy ul. Szafranowej w Gdyni.
CPV: 45111200-0 , 45233000-9,45233253-7, 45233200-1, 37535200-9, 45112710-5. Zam. zostało przewidziane w BZP w ogł. pod nr 767539-N-2020 z dnia 16.12.2020 r. CAŁK. WARTOŚĆ TEGO ZAM. ZOSTAŁA UWZGLĘDNIONA PRZY OBLICZ. JEGO WARTOŚCI: Wartość zam. podst. wynosi: 150 882,94 zł netto, 185 586,02 zł brutto. Wartość zam. podob. może maks. wynosić 20% tj.: 150 882,94 zł x 20% = 30 176,59 zł netto ; 185 586,02 x 20% = 37 117,21 zł brutto. Wartość szac. przedmiot. zam. podob. wynosi: 30 175,40 zł netto, 37 115,74 zł brutto, co stanowi 19,999 % zam. podst.
Wartość zam. podob., nie przekroczy 20% wart. zam. podst.
UZASADNIENIE PRAWNE: art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust.1 pkt 7 ustawy Pzp.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: EZP.271.40.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa parku trampolin przy ul. Szafranowej w Gdyni (BO).
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie:
a) robót budowlanych polegających na wykonaniu nawierzchni, dostawę i montaż urządzeń zabawowych oraz wyposażenia dodatkowego,
b) dokumentacji odbiorowej powykonawczej, którą Wykonawca dostarczy Zamawiającemu w formie papierowej - 2 egz. w formie elektronicznej w formacie .pdf na nośniku USB/CD - 1 egz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 37000,86 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 37000,86 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 37000,86 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GREEN POLAND Krzysztof Polakowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5882295588

7.3.3) Ulica: Ogrodowa 12

7.3.4) Miejscowość: Gniewowo

7.3.5) Kod pocztowy: 84-206

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 37000,86 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-07-30
2021-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane