Zagospodarowanie terenu lodowiska poprzez stworzenie strefy aktywnego wypoczynku – etap II a

Gmina Strzelin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00129622
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00129622/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-28 13:23
Lokalizacja
Strzelin, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-626f1bc2-beec-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
9140006467
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnychRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

ZIE MORDKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMikoszów, PL · lot 0
209 100 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00129622 z dnia 2021-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu lodowiska poprzez stworzenie strefy aktywnego wypoczynku – etap II a

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Strzelin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934957

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ząbkowicka 11

1.5.2.) Miejscowość: Strzelin

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 71 39 21 971

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@strzelin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gmstrzelin.finn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminastrzelin.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu lodowiska poprzez stworzenie strefy aktywnego wypoczynku – etap II a

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-626f1bc2-beec-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00129622

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001815/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Zagospodarowanie terenu lodowiska poprzez stworzenie strefy aktywnego wypoczynku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00067065/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.7.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1257292,33 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 135371,38 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje zagospodarowanie terenu lodowiska poprzez stworzenie strefy aktywnego wypoczynku poprzez wykonanie etapu II a:
Etap II a:
1) Rozbiórka masztów flagowych, słupów oświetleniowych itp.;
2) Budowę zewnętrznej instalacji monitoringu;
3) Budowę zewnętrznej instalacji oświetlenia;
4) Szafkę z układem pomiarowo-rozliczeniowym wraz z przyłączem Wykonawca, w porozumieniu z Tauron, przeniesie w miejsce wskazane w projekcie. Koszty przeniesienia szafki wraz z przyłączem oraz wykonaniem niezbędnej dokumentacji i uzyskaniem wszelkich zgód i opinii są po stronie Wykonawcy.
5) Zmieniono lokalizację drugiego punktu dostępowego (PKP) (schemat E301). Radiowa łączność WiFi odbywać się będzie pomiędzy obiektem monitorowanym a budynkiem PKP przy ul. Bolka I Świdnickiego w Strzelinie gdzie należy zainstalować drugi zestaw AP (punkt dostępowy 5 GHz zintegrowany z anteną kierunkową ) do komunikacji radiowej i podłączyć do sieci LAN obiekt PKP (pomieszczenia Straży Miejskiej). Stanowisko dozoru może znajdować się na dowolnym wyznaczonym przez zamawiającego i przeznaczonym do tego celu komputerze PC w Straży Miejskiej poprzez sieć LAN. Punkty dostępowe 5 GHz zintegrowane z anteną kierunkową do komunikacji radiowej należy usytuować: 1 na słupie SW1 na wysokości min. 5m , 2 na budynku PKP (przy ul. Bolka I Świdnickiego). Urządzenia zamontować zachowując bezpośrednią widoczność pomiędzy nimi. W budynku PKP do punktu dostępowego AP doprowadzić zasilanie z obwodów elektrycznych zasilania urządzeń komputerowych budynku poprzez inżektor PoE z zasilacza 24V.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 209100,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 504907,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 209100,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZIE Mordko Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9141569623

7.3.4) Miejscowość: Mikoszów 4

7.3.5) Kod pocztowy: 57-100

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 209100,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2021-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane