Rozbudowa remizy strażackiej we Wtelnie
Gmina Koronowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00129665
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00129665/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-28 13:32
- Lokalizacja
- Koronowo, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-20878dbd-cf5b-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5542554358
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00129665 z dnia 2021-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa remizy strażackiej we Wtelnie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Koronowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350665
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Zwycięstwa 1
1.5.2.) Miejscowość: Koronowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-010
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 523826400
1.5.8.) Numer faksu: 523826401
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: magdalena.gwizdala@um.koronowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.koronowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/koronowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa remizy strażackiej we Wtelnie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20878dbd-cf5b-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00129665
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002181/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Rozbudowa remizy strażackiej we Wtelnie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00086729/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.15.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Rozbudowa remizy strażackiej we Wtelnie.
Zakres robót budowlanych obejmuje w szczególności:
GARAŻ:
1) Prace ziemne i rozbiórkowe:
a) Wykonanie pomiarów przy wykopach fundamentowych,
b) Rozbiórka nawierzchni z kostki betonowej i pozostałych elementów konstrukcji betonowych,
c) Prace ziemne,
d) Rozbiórka obróbek murów ogniowych, okapów, kołnierzy, gzymsów itp.,
e) Demontaż rynien, rur oraz pokrycia dachowego z blachy nienadających się do użytku,
f) Rozbiórka konstrukcji więźb dachowych,
g) Wykucie z muru ościeżnic drewnianych, ościeżnic stalowych, krat drzwiowych, krat okiennych,
h) Odbicie tynków – rozbiórka elewacji,
i) Rozbiórka murów oraz ścian, demontaż bramy segmentowej.
2) Prace budowlane:
a) Przygotowanie i montaż zbrojenia elementów budynku ,
b) Wykonanie ław fundamentowych i ścian fundamentowych,
c) Wykonanie izolacji przeciwwilgociowych,
d) Wykonanie słupów żelbetowych w ścianach murowanych,
e) Zasypanie wykopów,
f) Wykonanie podkładów betonowych w gruncie,
g) Wykonanie izolacji przeciwwilgociowych pionowych,
h) Wykonanie izolacji cieplnych i przeciwdźwiękowych z płyt styropianowych wraz z warstwą zbrojącą oraz wyprawą elewacyjną cienkowarstwową,
i) Wykonanie ścian budynków jednokondygnacyjnych o wysokości powyżej 4,5 m,
j) Wykonanie słupów żelbetowych w ścianach murowanych, belek i podciągów żelbetowych,
k) Przygotowanie i montaż zbrojenia elementów budynku,
l) Wykonanie dachu z wiązarów deskowych, pokrycie dachu papą,
ł) Wykonanie obróbek blacharskich wraz z montażem rynien i rur z blachy stalowej ocynkowanej,
m) Dostawa i montaż okien uchylnych oraz bram z ościeżnicą segmentową,
n) Wykonanie docieplenia ścian zewnętrznych,
o) Wykonanie warstw wyrównawczych pod posadzki,
p) Montaż drzwi p.poż.,
r) Wykonanie tynków wewnętrznych wraz z malowaniem,
s) Utylizacja odpadów.
BIURO:
1) Prace ziemne i rozbiórkowe:
a) Wykonanie pomiarów przy wykopach fundamentowych,
b) Rozbiórka elementów konstrukcji betonowych,
c) Usunięcie warstwy humusu,
d) Prace ziemne.
2) Prace budowlane:
a) Przygotowanie i montaż zbrojenia elementów budynku,
b) Wykonanie ław fundamentowych i ścian fundamentowych,
c) Wykonanie izolacji przeciwwilgociowych,
d) Wykonanie słupów żelbetowych w ścianach murowanych,
e) Zasypanie wykopów,
f) Wykonanie podkładów betonowych na gruncie,
g) Wykonanie izolacji przeciwwilgociowych pionowych,
h) Wykonanie izolacji cieplnych i przeciwdźwiękowych z płyt styropianowych wraz z warstwą zbrojącą oraz wyprawą elewacyjną cienkowarstwową,
i) Odbicie tynków wewnętrznych wraz z rozebraniem obróbek murów ogniowych, okapów, kołnierzy, itp.
j) Wykonanie ścian budynków jednokondygnacyjnych o wysokości powyżej 4,5 m,
k) Wykonanie słupów żelbetowych w ścianach murowanych, belek i podciągów żelbetowych,
l) Przygotowanie i montaż zbrojenia elementów budynku,
m) Wykonanie dachu z wiązarów deskowych, pokrycie dachu blachą dachówkopodobną,
n) Wykonanie obróbek blacharskich wraz z montażem rynien z blachy stalowej ocynkowanej.
3) Prace wykończeniowe:
a) Dostawa i montaż okien uchylnych oraz montaż drzwi balkonowych,
b) Wykonanie docieplenia ścian zewnętrznych,
c) Wykonanie warstw wyrównawczych pod posadzki,
d) Wykonanie cokolików z płytek,
e) Wykonanie tynków wewnętrznych wraz z malowaniem,
f) Wykonanie wykuć i nowych nadproży,
g) Wywóz i utylizacja odpadów.
4) Roboty instalacyjne:
a) Wykonanie instalacji sanitarnych,
b) Wykonanie instalacji elektrycznej,
c) Zakup i montaż grzejników elektrycznych,
d) Wykonanie wentylacji,
e) Montaż detektora gazowego,
f) Wykonanie instalacji odgromowej i wyrównawczej,
g) Wykonanie pomiarów: instalacji elektrycznej i odprowadzenia spalin.
5) Inwentaryzacja:
a) Wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45410000-4 - Tynkowanie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa prawna: art. 255 pkt. 3 – cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub ofertaz najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
Cena oferty niepodlegającej odrzuceniu przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który przeznaczył na sfinansowanie zamówienia 282.540,00 złotych. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.
| 2021-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |