„Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej nr 193043G do gruntów rolnych w Świerznie na odcinku 650 mb, pow. bytowski, woj. pomorskie”

Gmina Miastko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00129770
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00129770/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-28 13:59
Lokalizacja
Miastko, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6da7d7aa-e3a4-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8421771911
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00129770 z dnia 2021-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej nr 193043G do gruntów rolnych w Świerznie na odcinku 650 mb, pow. bytowski, woj. pomorskie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miastko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979536

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Grunwaldzka 1

1.5.2.) Miejscowość: Miastko

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ireneusz.ferenc@um.miastko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miastko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://platformazakupowa.pl/um_miastko

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej nr 193043G do gruntów rolnych w Świerznie na odcinku 650 mb, pow. bytowski, woj. pomorskie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6da7d7aa-e3a4-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00129770

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002623/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja drogi transportu rolnego: Świerzno-Kolonia (etap II).

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00111942/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WRG.271.18.2021.MJ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji (przebudowie) drogi dojazdowej nr 193043G do gruntów rolnych w Świerznie o długości 650 mb (od km 0+325 do km 0+975) wraz z utwardzeniem poboczy kruszywem o szerokości 2x0,75m, remontem przepustu, wykonaniem rowów odwadniających, itp. . Długość przebudowywanego odcinka wynosi 650 mb. Zakres objęty przedmiotem zamówienia przedstawia załącznik nr 10 do swz.
2. Stosownie do art. 103 ust. 1 Pzp przedmiot zamówienia opisuje się za pomocą:
2.1 dokumentacji projektowej w zakresie objętym przedmiotem zamówienia: „Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Świerzno - na odcinku w km 0+325 – 0+975 – załącznik nr 11 do swz.
2.2. specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót - załącznik nr 12 do swz.
3. Na wykonanie przedmiotu zamówienia określonego w poz. 1. swz i opisanego w/w dokumentach składa się następujący zakres rzeczowy:
3.1. prace przygotowawcze;
3.2. roboty ziemne;
3.3. podbudowa z mieszanki niezwiązanej pod drogę grubości 22cm;
3.4. podbudowa z gruntu stabilizowanego spoiwem hydraulicznym C3/4;
3.5. warstwa poślizgowa - geosyntetyk;
3.6. podbudowa z mieszanki niezwiązanej C50/50 pod zjazdy i pobocza grubości 15cm;
3.7. nawierzchnia z betonu C30/37 gr. 19 cm;
3.8. przepust pod drogą;
3.9. rowy odwadniające (roboty ziemne, plantowanie, humusowanie, obsiew trawą);
3.10. spadki drogi dostosować do warunków w terenie;
3.11. wykonanie oznakowania pionowego na czas robót;
3.12. zapewnienie bieżącej obsługi geodezyjnej;
3.13. pozostałe roboty: tymczasowe i pomocnicze związane z wykonaniem robót wskazanych w poz. 3.1. do 3.12. swz.

Uwaga!
Wykonawca zobowiązany jest do wykonania i montażu 2 tablic promocyjno-informacyjnych, zgodnie z wytycznymi Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.
2021-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane