Zagospodarowanie terenu nad brzegiem jeziora Wisełka na cele rekreacyjno-wypoczynkowe

GMINNE CENTRUM KULTURY, SPORTU, TURYSTYKI I REKREACJI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00130209
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00130209/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-29 08:05
Lokalizacja
Wolin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4af12655-e3ac-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8551274074
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wodne roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychInstalacyjne roboty elektrotechniczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00130209 z dnia 2021-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu nad brzegiem jeziora Wisełka na cele rekreacyjno-wypoczynkowe

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNE CENTRUM KULTURY, SPORTU, TURYSTYKI I REKREACJI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000287444

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zamkowa 23

1.5.2.) Miejscowość: Wolin

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-510

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 91 322 08 71

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.ckis@gminawolin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ckis.gminawolin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu nad brzegiem jeziora Wisełka na cele rekreacyjno-wypoczynkowe

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4af12655-e3ac-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00130209

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00112299/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2021.MS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 345618,55 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne pn: „Zagospodarowanie terenu nad brzegiem jeziora Wisełka na cele rekreacyjno-wypoczynkowe”.

Zakres robót:
- budowa pomostu stałego-rekreacyjnego na cele rekreacyjno-wypoczynkowe. Projektuje się pomost w kształcie litery „T”, na stalowych palach, z pokładem drewnianym, służących do cumowania niewielkich jednostek pływających, jak łodzie, kajaki, jachty, i rekreacji. (Zgodnie z decyzją o warunkach zabudowy). W związku z powyższym projektowany pomost lokalizowany jest w strefie przybrzeżnej (płytkich wód jeziora Wisełka), tak aby nie przekraczać głębokości 2,5m od korony pomostu do dna akwenu. Zakłada się główne użytkowanie jako rekreacyjne;
- budowa ścieżki spacerowej wzdłuż ul. Warnowskiej i brzegu jeziora Wisełka. Przy ścieżce planuje się uporządkowanie terenu i zieleni, w tym rewitalizacja trawników i nasadzenia izolacyjne, w zakresie inwestycji oraz bezpośrednio z nią sąsiadującego, niezbędne wycinki nieuporządkowanej zieleni kolidującej z trasą ścieżki i nasadzenia zielenią niską;
- montaż elementów małej architektury: ławki, śmietniki, urządzenia zewnętrzne rekreacyjno-sportowe, grille stałe wraz z towarzyszącym stołem z dwoma ławami, zadaszona altana ze stołem i ławkami, odgrodzenie terenów rekreacyjnych od jezdni ul. Warnowskiej elementami małej architektury i zieleni niskiej;
- budowa infrastruktury technicznej - oświetlenia terenu i montaż lamp parkowych;
- obsługa geodezyjna zadania.
Szczegółowy zakres robót jak również parametrów przedmiotu niniejszego postępowania znajduje się w dokumentacji technicznej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, przedmiarach robót budowlanych, opinii geotechnicznej oraz projektowanych postanowieniach umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45244000-9 - Wodne roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu w terminie składania ofert wyznaczonym na dzień 28.07.2021r. godz. 11:00 nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2021-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane