Usługi w zakresie wykonywania okresowych przeglądów technicznych i konserwacji, napraw sprzętu oraz aparatury medycznej będącej na wyposażeniu Szpitala Specjalistycznego w Mielcu

Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00134409
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-08-03 07:23
Lokalizacja
Mielec, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8171750893
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego i chirurgicznego

Wykonawcy

7 przyznanych

JACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
1509,84 PLN
PIOTR DĄBROWSKILublin, PL
213,84 PLN
PIOTR DĄBROWSKILublin, PL
427,68 PLN
JACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
1507,68 PLN
PIOTR DĄBROWSKILublin, PL
427,68 PLN
BAXTER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
16 897,29 PLN
STRYKER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
10 530 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.