Budowa chodnika wzdłuż drogi powiatowej 5313 w m. Kaliszkowice Ołobockie
Powiat Ostrzeszowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00130338
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00130338/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-29 09:13
- Lokalizacja
- Ostrzeszów, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dece3412-ceda-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5140201793
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00130338 z dnia 2021-07-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika wzdłuż drogi powiatowej 5313 w m. Kaliszkowice
Ołobockie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Ostrzeszowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854777
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zamkowa 31
1.5.2.) Miejscowość: Ostrzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-500
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 62 7320040
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiatostrzeszowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatostrzeszowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiatostrzeszowski/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa chodnika wzdłuż drogi powiatowej 5313 w m. KaliszkowiceOłobockie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dece3412-ceda-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00130338
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002950/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa chodnika wzdłuż drogi powiatowej 5313 w m. Kaliszkowice Ołobockie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00085978/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DP.272.2.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 216260,36 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są: Budowa chodnika wzdłuż drogi powiatowej 5313 w m. Kaliszkowice Ołobockie
Zakres robót obejmuje m.in.:
- mechaniczne wykonanie koryta wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża;
- wykonanie remontów cząstkowych masą bitumiczną wraz z cięciem piłą,
- wykonanie podbudowy,
- ustawienie krawężników i obrzeży betonowych,
- wykonanie nawierzchni chodników z kostki brukowej betonowej,
- wykonanie odwodnienia,
- przycięcie i karczowanie drzew.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót stanowiącej Załącznik nr 11 do SWZ i Przedmiarze Robót /Kosztorysie ofertowym, stanowiącym Załącznik nr 9 i 10 do SWZ oraz Projekcie budowlanym - Załącznik nr 13.
3. Wykonawca udzieli gwarancji na przedmiot umowy na minimum 36 miesięcy licząc od daty odbioru końcowego niniejszego zamówienia. Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu oceny ofert zawarto w Rozdziale XX.
4. W przypadku wskazania w opisie przedmiotu zamówienia znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu , który charakteryzuje produkt lub usługi dostarczone przez konkretnego Wykonawcę, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112500-0 - Usuwanie gleby
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej złożonej oferty przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzył przeznaczyć na sfinansowanie zadania, a Zamawiający ustalił, że nie może zwiększyć środków na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty. Wobec powyższego Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy PzpSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 298614,97 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 336971,53 PLN
| 2021-07-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |