Sprzęt do pomiaru w sieciach telekomunikacyjnych
Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00130263
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-07-29 08:33
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5222792079
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przyrządy pomiarowe
Wykonawcy
3 przyznane
WITOLD CYLNYWarszawa, PL
110 590 PLNPOLTEL TELECOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAŁódź, PL
40 727,01 PLNPOLTEL TELECOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAŁódź, PL
40 727,01 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.