Demontaż azbestu oraz wykonanie pokrycia dachowego budynków i budowli położonych na terenie dz. nr 17/16 obręb Rościęcino, gmina Kołobrzeg – drugie postępowanie”
KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00130238
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00130238/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-29 08:21
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d5272c2b-db21-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00130238 z dnia 2021-07-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Demontaż azbestu oraz wykonanie pokrycia dachowego budynków
i budowli położonych na terenie dz. nr 17/16 obręb Rościęcino, gmina
Kołobrzeg – drugie postępowanie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Koszalinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Partyzantów 15A
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-411
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.koszalin@kowr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kowr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kowr.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Demontaż azbestu oraz wykonanie pokrycia dachowego budynkówi budowli położonych na terenie dz. nr 17/16 obręb Rościęcino, gmina
Kołobrzeg – drugie postępowanie”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d5272c2b-db21-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00130238
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00009781/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Demontaż azbestu oraz wykonanie pokrycia dachowego budynków i budowli położonych na terenie dz. nr 17/16 obręb Rościęcino, gmina Kołobrzeg
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00102920/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KOS.WOP.SZP.260.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zmiany pokrycia dachowego w budynkach
gospodarczych służących gospodarce rolnej położonych w miejscowości Rościęcino, gmina
Kołobrzeg, powiat kołobrzeski, województwo zachodniopomorskie na działce nr 17/16 obręb
Kołobrzeg, to jest:
chlewnia – nr inwentarzowy: 00131-33,
magazyn zbożowy – nr inwentarzowy: 00131-7,
obora – nr inwentarzowy: 00131-35,
obora – nr inwentarzowy: 00131-39.
Zakres robót budowlanych obejmuje:
1) rozebranie pokrycia dachowego z płyt azbestowo-cementowych falistych,
2) wymianę łacenia dachu,
3) montaż membrany dachowej paroprzepuszczalnej,
4) pokrycie blachą powlekaną trapezową (T-35) lub blachą powlekaną dachówkową (blachodachówką) na łatach dachów o nachyleniu połaci do 85%
- kolor blachy: srebrny,
5) wykonanie obróbek z blachy ocynkowanej (pas nadrynnowy, pas kalenicowy, wiatrownice),
6) montaż prefabrykowanych rynien dachowych półokrągłych o średnicy 15 cm z blachy
ocynkowanej grubości 0,50mm,
7) montaż zbiorniczków przy rynnach,
8) montaż rur spustowych z blachy ocynkowanej grubości 0,50mm okrągłych o średnicy
12,5cm,
9) utylizację płyt azbestowo – cementowych (eternit falisty),
10) uporządkowanie i oczyszczenie terenu z pozostałości po wykonanych pracach.
Obiekty w których realizowane będą roboty znajdują się w bieżącym użytkowaniu.
Wykonawca zobowiązany jest przeprowadzić prace w sposób nie zakłócający ciągłości ich funkcjonowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45262120-8 - Wznoszenie rusztowań
45262660-5 - Usuwanie azbestu
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Kwota jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia wynosiła 560.000,00zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty o której mowa w zdaniu poprzednim do kwoty oferty najkorzystniejszej. Zamawiający zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo Zamówień publicznych (Dz. U. z 2019r. poz. 2019) unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 971154,36 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 971154,36 PLN
| 2021-07-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |