Przebudowa Domu Studenta przy ul. Obrońców Wisły 1920 r. 21/25 wraz z zabudową meblową stałą i dostawą wyposażenia
Państwowa Akademia Nauk Stosowanych we Włocławku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00130493
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00130493/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-29 10:12
- Lokalizacja
- Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7918de5e-d4c9-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8882692150
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00130493 z dnia 2021-07-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa Domu Studenta przy ul. Obrońców Wisły 1920 r. 21/25 wraz z zabudową meblową stałą i dostawą wyposażenia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWA UCZELNIA ZAWODOWA WE WŁOCŁAWKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 911266951
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 17
1.5.2.) Miejscowość: Włocławek
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-800
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 542316080
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@puz.wloclawek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.puz.wloclawek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.pwsz.wloclawek.pl/1012/zamowienia-od-130-000-zl-2021.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa Domu Studenta przy ul. Obrońców Wisły 1920 r. 21/25 wraz z zabudową meblową stałą i dostawą wyposażenia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7918de5e-d4c9-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00130493
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011308/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa Domu Studenta wraz z zabudową stałą i dostawą mebli
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00093064/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: G.202.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Przebudowa Domu Studenta przy ul. Obrońców Wisły 1920 r. 21/25 wraz z zabudową meblową stałą i dostawą wyposażenia”.
Planowana przebudowa Domu Studenta poprawi warunki bezpieczeństwa zakwaterowania w stanie epidemii, warunki sanitarne i bezpieczeństwa p.poż. oraz zapewni lepszą dostępność dla osób niepełnosprawnych.
2. Zakres opracowania obejmuje działkę budowlaną o nr ewid. 66/4, KM 9/1, położoną we Włocławku, przy ul. Obrońców Wisły 1920 r. 21/25.
3. Przedsięwzięcie zakłada: przebudowę istniejącej klatki schodowej, likwidację aneksów higienicznych w przedpokojach i wydzielenie nowych pomieszczeń higieniczno-sanitarnych, dostosowanie szerokości drzwi do aktualnych przepisów, wydzielenie przedsionka przeciwpożarowego, roboty rozbiórkowe, roboty ogólnobudowlane, wykonanie instalacji wod-kan, instalacji c.o., instalacji elektrycznych, instalacji teletechnicznych, instalacji wentylacyjnych, instalacji p.poż., wykonanie zabudów meblowych stałych oraz dostawę i montaż pozostałego wyposażenia.
Uwaga: W przedmiarze robót pn. „Meble” zawarta jest dostawa i montaż zabudów meblowych stałych (poz. 1-5 i 7 przedmiaru). Pozostałe wyposażenie tj. meble ruchome oraz rolety (zawarte w poz. 6, 8-9 przedmiaru oraz w zestawieniu wyposażenia – zał. nr 2 do oferty) traktowane są jako dostawa.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz pomocniczo w przedmiarze robót, stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ.
Przedmiary robót mają charakter pomocniczy i nie stanowią opisu przedmiotu zamówienia. Przedmiar robót nie determinuje zakresu prac objętych przedmiotem zamówienia. Zawarte w Przedmiarze robót zestawienia mają jedynie zobrazować skalę robót i pomóc Wykonawcom w oszacowaniu kosztów inwestycji. Wskazane w przedmiarze robót Katalogi Nakładów Rzeczowych i Katalogi Norm Nakładów Rzeczowych mają charakter pomocniczy przy wycenie robót, KNR i KNNR wskazano w celu przykładowego opisu pozycji przedmiarowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39100000-3 - Meble
39515400-9 - Rolety
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2538233 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2538233 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2538233 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MBI Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8883119317
7.3.3) Ulica: Wojskowa 11
7.3.4) Miejscowość: Włocławek
7.3.5) Kod pocztowy: 87-800
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
KA-BO Karol Borkowski – podwykonawstwo w zakresie instalacji sanitarnych i doradztwo techniczne
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2538233 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-07-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |