Opracowanie dokumentów do celów regulacji stanów prawnych dla nieruchomości, wchodzących w skład Zasobu KOWR OT Bydgoszcz, położonych na terenie woj. kuj. – pomorskiego - 13 zadań
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00131803
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-07-30 09:10
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi badań katastralnych
Wykonawcy
5 przyznanych
OPEGIEKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄElbląg, PL
17 712 PLNOPEGIEKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄElbląg, PL
17 712 PLNKRYSTYNA DUNATNysa, PL
15 300 PLNKRYSTYNA DUNATNysa, PL
3600 PLNKRYSTYNA DUNATNysa, PL
3300 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.