Przebudowa Placu Targowego przy ul. H. Sienkiewicza w Pionkach - 2

Gmina Miasto Pionki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00130841
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00130841/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-29 12:06
Lokalizacja
Pionki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e36d25b9-b952-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7962958767
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów handlowychPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlane w zakresie pawilonówRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

MAREK BARANZalesie 1C, PL · lot 0
3 699 709,67 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00130841 z dnia 2021-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa Placu Targowego przy ul. H. Sienkiewicza w Pionkach - 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Pionki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223468

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II, 15

1.5.2.) Miejscowość: Pionki

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-670

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 48 3414201

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: burmistrz@pionki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pionki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.bip.pionki.pl/strona-2931-rok_2021.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa Placu Targowego przy ul. H. Sienkiewicza w Pionkach - 2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e36d25b9-b952-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00130841

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00027671/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa targowiska miejskiego w Pionkach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00060485/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.4.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2935878,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy placu targowego przy ul. H. Sienkiewicza na działkach o nr ewid. 303/1, 345/1, 345/7, 346/4,345/20 w Pionkach, gm. Pionki. Inwestycja ta jest związana z pracami budowlanymi dotyczącymi budowy pawilonów handlowych zadaszonych, altany śmietnikowej, obiektów małej architektury, jak również zagospodarowaniem terenu zapewniającym optymalną obsługę dla przedmiotowego terenu.
2. W ramach przedmiotowego zamierzenia przewiduje się realizację m.in. następujących zadań:
1) Roboty rozbiórkowe, w tym rozbiórka istniejących pawilonów handlowych i utylizacja wszystkich materiałów pochodzących z rozbiórki,
2) Niwelacja terenu
3) Zadaszenie stoisk handlowych
4) Montaż pawilonów handlowych
5) Utwardzenie nawierzchni - komunikacja jezdna, komunikacja piesza, parking
6) Montaż obiektów małej architektury
7) Kanalizacja deszczowa – przyłącza
8) Kanalizacja sanitarna wewnętrzna oraz przyłącza
9) Instalacja wodna wewnętrzna oraz przyłącza
10) Instalacje elektryczne wewnętrzne oraz przyłącza
11) Monitoring, przyłącze telekomunikacyjne
12) Instalacja komputerowa, nagłośnienie
13) Instalacja paneli fotowoltaicznych
14) Wentylacja mechaniczna
15) Instalacja odgromowa budynku
16) Oświetlenie terenu
17) Wykonanie, dostawę oraz kompletny montaż liter przestrzennych podświetlanych stanowiących napis reklamowy ‘’Pionkowski Manhatan’' wraz z herbem miasta w Pionkach (prace nie ujęte w przedmiarze robót) – wg załącznika nr 10 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45213112-1 - Roboty budowlane w zakresie obiektów handlowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45212600-2 - Roboty budowlane w zakresie pawilonów

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3699709,67 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4873014,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3699709,67 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARCBUD Marek Baran

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7962266130

7.3.3) Ulica: Zalesie 1C

7.3.4) Miejscowość: Pionki

7.3.5) Kod pocztowy: 26-670

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3699709,67 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2021-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane