„Opracowanie dokumentacji projektowych na budowę sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Daleszyce”
Gmina Daleszyce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00130334
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-07-29 09:10
- Lokalizacja
- Daleszyce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6572525617
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
17 przyznanych
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "ADIR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
14 760 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "PROENCO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
5500 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "PROENCO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
6000 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "PROENCO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
6000 PLNEmilia Moszyńska-MünnichDaleszyce, PL
6900 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "PROENCO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
2000 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "PROENCO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
11 500 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "ADIR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
11 070 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "ADIR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
19 680 PLNEmilia Moszyńska-MünnichDaleszyce, PL
15 900 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "ADIR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
19 680 PLNEmilia Moszyńska-MünnichDaleszyce, PL
21 900 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "PROENCO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
2000 PLNEmilia Moszyńska-MünnichDaleszyce, PL
14 400 PLNEmilia Moszyńska-MünnichDaleszyce, PL
15 900 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "PROENCO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
6800 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "ADIR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
11 685 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.