GUM2025ZP0024 - Sukcesywna dostawa jednorazowych worków na śmieci

Gdański Uniwersytet Medyczny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00199761
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00199761/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-04-22 11:40
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6dc3701a-734f-4ca1-8b89-7dc53de62c64
Identyfikator
5840955985
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Worki i torbyProdukty z tworzyw sztucznych

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "PORTAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL · lot 0
101 667,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00199761 z dnia 2025-04-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
GUM2025ZP0024 - Sukcesywna dostawa jednorazowych worków na śmieci

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdański Uniwersytet Medyczny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288627

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marii Skłodowskiej-Curie 3a

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-210

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gumed.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gumed.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1072020

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

GUM2025ZP0024 - Sukcesywna dostawa jednorazowych worków na śmieci

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6dc3701a-734f-4ca1-8b89-7dc53de62c64

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00199761

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00124841/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Sukcesywna dostawa w okresie 24 miesięcy worków na śmieci

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00131375

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GUM2025ZP0024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 129628,81 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych worków na śmieci dla jednostek organizacyjnych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
2. Szczegółowy opis zamówienia oraz ilości poszczególnych asortymentów określono w załączniku nr 3 do SWZ.

3. Zakres zamówienia obejmuje sukcesywną dostawę jednorazowych worków na śmieci dla jednostek organizacyjnych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego – zgodnie z załącznikiem nr 3 – formularz rzeczowo cenowy.

Zamawiający zastrzega sobie prawo do niezrealizowania 50% wartości przedmiotu zamówienia, bez konieczności zmiany warunków Umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18930000-7 - Worki i torby

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 101667,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 131852,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 101667,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. "PORTAL" sp. z o.o.,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5830005779

7.3.3) Ulica: ul. Narwicka 23,

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-557

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 101667,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-04-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy