Remont chodników w ciągu drogi gminnej nr 103472L - ul. ks. Walentego Ligajana dz: 498, km 0+005,16 - 0+195,17

Gmina Miasto Lubartów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00130631
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00130631/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-29 11:03
Lokalizacja
Lubartów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5023f391-e61f-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7141901186
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00130631 z dnia 2021-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont chodników w ciągu drogi gminnej nr 103472L - ul. ks. Walentego Ligajana dz: 498, km 0+005,16 - 0+195,17

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Lubartów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019388

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 12

1.5.2.) Miejscowość: Lubartów

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 81 8552273

1.5.8.) Numer faksu: 81 8552016

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.lubartow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubartow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/ oraz https://umlubartow.bip.lubelskie.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont chodników w ciągu drogi gminnej nr 103472L - ul. ks. Walentego Ligajana dz: 498, km 0+005,16 - 0+195,17

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5023f391-e61f-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00130631

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001058/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa, przebudowa i modernizacja dróg

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00118211/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.33.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiot zamówienia obejmuje realizację robót budowlanych pn.: „Remont chodników w ciągu drogi gminnej nr 103472L - ul. ks. Walentego Ligaja na dz: 498, km 0+005,16 - 0+195,17”.
2) Zakres prac obejmuje:
a) roboty przygotowawcze
- odtworzenie trasy i punktów wysokościowych dla liniowych robót ziemnych – 0,195 km;
- przebrukowanie nawierzchni chodników z kostki betonowej gr 8 cm – 118,46 m2;
- rozebranie nawierzchni z kostki betonowej wraz z odwozem i utylizacją – 691,33 m2;
- rozebranie podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem gr. 15 cm –691,33 m2;
- rozebranie podbudowy z betonu gr. 20 cm –193,01 m2;
- rozebranie krawężników betonowych- 336.92 m;
- karczowanie krzewów- 0,03 ha;
b) roboty ziemne:
- wykonanie wykopów mechanicznych – 18,00 m3;
- profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne –681,33 m2;
c) podbudowy
- wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem o gr 15cm–691,33 m2;
- wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem o gr 20cm-193,01 m2;
d) nawierzchnie
- wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej kolorowej gr. 6 cm na posypce grysowej - 498,32 m2;
- wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej kolorowej gr. 8 cm na posypce grysowej-193,01 m2;
e) elementy dróg i ulic
-ustawienie krawężników betonowych na ławie betonowej- 180,44 m;
-ustawienie obrzeży betonowych na ławie betonowej- 202,28 m;
-ustawienie krawężników najazdowych na ławie betonowej- 156,48 m;
f) roboty wykończeniowe
- regulacja pionowa studni telekomunikacyjnych– 11 szt.;
- regulacja pionowa obudów zasuw wodociągowych i gazowych -5 szt.
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach do niniejszej IDW-SWZ, tj. w Projekcie budowlano – wykonawczym, Przedmiarze robót, Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, oraz informacji BIOZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Stosownie do art. 255 pkt 6) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie
o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
W niniejszym postepowaniu Zamawiający nie zweryfikował skuteczności aktywacji publikacji postępowania na miniPortalu, który stanowi stronę internetową prowadzonego postępowania oraz środek komunikacji elektronicznej. Ewentualna zmiana statusu wszczętego postępowania nie jest technicznie możliwa.
2021-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane