Przebudowa ul. Brzozowej w Złotnikach Kujawskich

Gmina Złotniki Kujawskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00130939
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00130939/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-29 12:36
Lokalizacja
Złotniki Kujawskie, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-136a38b0-ce86-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
5562561930
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneTelekomunikacyjne roboty dodatkoweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

ANNA ANDRYSIAKBydgoszcz, PL · lot 0
672 631,53 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00130939 z dnia 2021-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Brzozowej w Złotnikach Kujawskich

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Złotniki Kujawskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350808

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Powstańców Wielkopolskich 6

1.5.2.) Miejscowość: Złotniki Kujawskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-180

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 523517160

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@zlotnikikujawskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zlotnikikuj.ires.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zlotnikikujawskie

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ul. Brzozowej w Złotnikach Kujawskich

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-136a38b0-ce86-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00130939

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000449/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa ulic w Złotnikach Kujawskich- osiedle od ul.Jesionowej (ul.Brzozowa)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00084895/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271.1.8.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robot budowlanych pn. „Przebudowa ul. Brzozowej w Złotnikach Kujawskich”
2. Wspólny słownik zamówień publicznych (CPV):
45100000-8 Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233000-9 Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45400000-1 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45232332-8 Telekomunikacyjne roboty dodatkowe
3. Przedmiotowe zamówienie obejmuje w szczególności:
Przebudowa ul. Brzozowej obejmuje wykonanie nowej nawierzchni jezdni oraz skrzyżowań, chodników, zjazdów wraz z włączeniem do istniejącej drogi poprzez skrzyżowanie z ul. Jesionową – droga powiatowa 2368C. Przebudowa ul. Brzozowej objęta tym postępowaniem obejmuje odcinek: ul. Brzozowej od 0+000,00 km do 0+194,86 km, sięgacz 1 od 0+000,00 km do 0+079,52 km oraz sięgacz 5 (cz.1) od 0+000,00 km do 0+066,72 km, szerokość jezdni jest zróżnicowana od 5,00 do 7,00 m. Na skrzyżowaniach ulic przewidziane jest wykonanie elementów uspokojenia ruchu w postaci wyniesionych powierzchni skrzyżowań lub prostokątnych wysp spowalniających ruch. Nawierzchnia jezdni oraz skrzyżowań, chodników i zjazdów należy wykonać z kostki betonowej szarej.
Zakres prac na ulicy Brzozowej obejmuje również przebudowę i zabezpieczenie infrastruktury telekomunikacyjnej, szczegółowy opis prac zgodnie Projektem budowlano-wykonawczym branża Teletechniczna.
UWAGA:
Skrzyżowanie ulicy Lipowej z Brzozową zostało wykonane podczas realizacji inwestycji pn.: „Przebudowa ul. Lipowej w Złotnikach Kujawskich”. (Mapa inwentaryzacji powykonawczej ul. Lipowej została dodana jako załącznik nr 9).

Parametry techniczne ul. Brzozowej:
• Klasa drogi - D
• Kategoria administracyjna – gminna 150152C
• Prędkość projektowa - Vp=30 km/h
• Kategoria obciążenia ruchem – KR-2, KR-3, KR-4
• Szerokość jezdni – 6,0 – 7,0 m
• Pochylenie poprzeczne – rynnowe 2% (miejscowo jednostronne)
• Pochylenie podłużne – 0,35% - 2,89%
• Przekrój – uliczny, obustronne opaski 1,5m
• Oznaczenie w MPZP -4KD, 3KD
Sięgacz 1:
• Klasa drogi – D
• Kategoria administracyjna – gminna 150152 C
• Prędkość projektowa – Vp=30 km/h
• Kategoria obciążenia ruchem – KR-2
• Szerokość jezdni – 5,0 m
• Pochylenie poprzeczne – rynnowe 2% (miejscowo jednostronne)
• Pochylenie podłużne – 0,40% - 1,80%
• Przekrój – pieszojezdnia
• Oznaczenie w MPZP – 10KDX
Sięgacz 5:
• Klasa drogi – D
• Kategoria administracyjna – gminna 150152 C
• Prędkość projektowa - Vp=30 km/h
• Kategoria obciążenia ruchem – KR-4, KR-2
• Szerokość jezdni – 6,0m
• Pochylenie poprzeczne – rynnowe 2% (miejscowo jednostronne)
• Pochylenie podłużne – 0,70% - 4,0%
• Przekrój – uliczny, obustronne opaski 1,5m
• Oznaczenie w MPZP – 5KD
Przekroje konstrukcyjne ul. Brzozowej przedstawione są w projekcie budowlano-wykonawczym na rysunku nr 4 w projekcie architektoniczno-budowlanym branża drogowa.
W przedmiotowej inwestycji przewiduje się zastosowanie następujących urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego: wyniesione powierzchnie skrzyżowań, progi zwalniające.
Z uwagi na występujące kolizje z istniejącą infrastrukturą wodną, kanalizacyjną, telekomunikacyjną i elektroenergetyczną niezbędna jest regulacja wysokościowa występujących na analizowanym obszarze urządzeń. Jeśli wystąpi taka potrzeba to również dokonanie regulacji wysokościowej lamp oświetleniowych. Przewiduje się uzupełnienie oraz wymianę istniejących skrzynek do zasuw liniowych występujących na sieci wodociągowej oraz dostosowanie ich wysokości do projektowanych rzędnych ulic. Zastosowanie zasuwy wykonane w całości z żeliwa szarego, składającego się z dwóch elementów – korpusu i pokrywy połączonej z trzpieniem. Na pokrywach powinien znajdować się napis „W” (woda), „H” (hydrant) lub „G” (gaz). Regulacja wysokościowa studzienek kanalizacyjnych obejmuje dostosowanie rzędnych posadowienia istniejących włazów kanalizacji sanitarnej. Przewiduje się montaż nowego pierścienia odciążającego, pierścienia dystansowego, płyty pokrywowej, w razie potrzeb – pierścienia wyrównującego oraz włazu żeliwnego. Ze względu na kolizje z siecią telekomunikacyjną, niezbędne będzie dostosowanie wysokości studni kablowych do projektowanych rzędnych terenu.
Przed przystąpieniem do robót wykonawca jest zobowiązany zapoznać się z lokalizacja urządzeń obcych i zgłosić rozpoczęcie robót administratorom tych urządzeń. Wszelkie roboty w pobliżu urządzeń obcych należy wykonać ręcznie z zachowaniem należytej ostrożności i przestrzegać wytycznych zawartych w uzgodnieniach.
Planowanie skarp i korony nasypów, humusowanie skarp z obsianiem trawa.
Stała Organizacja Ruchu – zgodnie z Projektem Stałej Organizacji Ruchu i zatwierdzeniem Starosty Inowrocławskiego z wzniesionymi uwagami.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dokumentacja Projektowa, stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robot (STWiOR) stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ oraz projekt umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45232332-8 - Telekomunikacyjne roboty dodatkowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 672631,53 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 780325,79 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 672631,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BRUKOP Anna Andrysiak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5541485980

7.3.3) Ulica: ul. Pienińska 13

7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz

7.3.5) Kod pocztowy: 85-792

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 672631,53 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-10-29
2021-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane