Remont schodów i podjazdu dla osób niepełnosprawnych przy wejściu głównym do Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.

UNIWERSYTET MUZYCZNY FRYDERYKA CHOPINA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00130971
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00130971/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-29 12:46
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b402d465-dd92-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5250007715
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychKładzenie płytekRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00130971 z dnia 2021-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont schodów i podjazdu dla osób niepełnosprawnych przy wejściu głównym do Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET MUZYCZNY FRYDERYKA CHOPINA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275702

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Okólnik 2

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-368

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@chopin.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://chopin.edu.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.chopin.edu.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont schodów i podjazdu dla osób niepełnosprawnych przy wejściu głównym do Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b402d465-dd92-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00130971

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00029715/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont schodów i podjazdu przy wejściu głównym do budynku Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w ramach projektu "Studia Muzyczne bez barier"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie finansowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach projektu pn. Studia muzyczne bez barier, nr POWR.03.05.00-00-A073/20.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00107572/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-15/07/2021/272/W/MSW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych w ramach podjętego przez Uczelnię przedsięwzięcia polegającego na dostosowaniu budynku Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina do obowiązujących przepisów w zakresie dostępności obiektu dla osób niepełnosprawnych, na podstawie projektu „Remont schodów i podjazdu dla osób niepełnosprawnych przy wejściu głównym do Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina” autorstwa Pracowni Projektowej Architekci Rafał i Monika Depowscy Sp. z o. o.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
• demontaż balustrad (balustrady zabezpieczyć, przewidziane są do ponownego montażu po ich oczyszczeniu i konserwacji),
• demontaż instalacji elektrycznych pod schodami, przeniesienie istn. UPS do przestrzeni
pod schodami – wydzielonej kratami, odłączenie instalacji odmrożeniowej,
Należy zabezpieczyć (w szczelnej skrzynce elektrycznej) wyprowadzenie istniejącej instalacji zasilającej znajdującej się pod schodami UPS dla ewentualnej dalszej rozbudowy
(np. ponownego umieszczenia UPS pod schodami lub/i oświetlenia).
Zaplanowanie i wykonanie tych prac leży po stronie Wykonawcy.
• skucie istniejących okładzin kamiennych na rampie (wraz z likwidacją instalacji odmrożeniowej),
• wyburzenie konstrukcji schodów i spocznika,
• prace naprawcze konstrukcji pochylni,
• wykonanie nowej konstrukcji schodów wraz ze spocznikiem, oddylatowanych od pochylni
i od budynku (wg rys. konstrukcji),
• wykonanie ścianki pod schodami,
• wykonanie nowych okładzin kamiennych (na warstwach wyrównawczych/spadkowych, izolacyjnych i klejowych, fugowanie)
• roboty tynkarskie (otynkowanie ścianki pod schodami, naprawa, wyrównanie i otynkowanie spodu rampy),
• konserwacja balustrad, wykonanie balustrad pośrednich, uzupełnienie balustrad rampy, montaż balustrad (na schodach: balustrada istniejąca oraz 2 nowe balustrady pośrednie, na rampie: balustrada istniejąca z uzupełnieniem balustrad rampy o pręty pośrednie - poza balustradą zamontowaną na dolnej pochylni, położonej najbliżej chodnika, gdzie różnica poziomu chodnika i płaszczyzny ruchu > 0,5m),
• ukształtowanie powierzchni wokół schodów i wykonanie nawierzchni z płyt betonowych
pod schodami,
• wykonanie i montaż krat i furtki pod schodami,
• odtworzenie i uzupełnienie podbudowy oraz kostki brukowej na chodniku przed schodami
i rampą,
• prace porządkowe i ustawienie koszy na śmieci.
Ponadto przedmiot zamówienia obejmuje przekazanie Zamawiającemu:
• dokumentacji budowy, w tym dokumentacji powykonawczej;
• wykonanie testów, badań i ekspertyz, o ile takie okażą się niezbędne w trakcie realizacji budowy;
• udzielenie gwarancji.
Zamawiający oczekuje w pierwszej kolejności wykonania prac przygotowawczych na podstawie przedstawionego planu organizacji budowy, uwzględniającego zabezpieczenie obiektu przed pyłem i kurzem z terenu robót.
Prace przygotowawcze i zabezpieczające należy uzgodnić z Zamawiającym w terminie do 3 dni
od dnia podpisania umowy.
Szczegółowy zakres prac budowlanych określają:
1) specyfikacja warunków zamówienia wraz z załącznikami;
2) Projekt techniczny (wykonawczy) wraz ze związaną dokumentacją, stanowiący załącznik 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45431000-7 - Kładzenie płytek

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Z uwagi na fakt, iż cena oferty przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu przedmiotowego postępowania z mocy art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 495001,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 495001,68 PLN

2021-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane