Prace konserwacyjne w budynku nr 14 w kompleksie wojskowym m. Lębork – naprawa instalacji elektrycznej, naprawa uszkodzonych stopni schodowych, naprawa odeskowania dachu
6 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00131183
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00131183/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-29 13:47
- Lokalizacja
- Lędowo-Osiedle, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c377de34-e300-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8393043908
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00131183 z dnia 2021-07-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace konserwacyjne w budynku nr 14 w kompleksie wojskowym m. Lębork – naprawa instalacji elektrycznej, naprawa uszkodzonych stopni schodowych,
naprawa odeskowania dachu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 6 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220515410
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1N
1.5.2.) Miejscowość: Lędowo-Osiedle
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-271
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 6wog.przetargi@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.6wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/6wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Wojskowa Jednostka Budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace konserwacyjne w budynku nr 14 w kompleksie wojskowym m. Lębork – naprawa instalacji elektrycznej, naprawa uszkodzonych stopni schodowych,naprawa odeskowania dachu
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c377de34-e300-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00131183
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011746/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Prace konserwacyjne w budynku nr 14 w kompleksie wojskowym m. Lębork
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00111499/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 42/INFR/6WOG/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Prace konserwacyjne w budynku nr 14 w kompleksie wojskowym m. Lębork – naprawa instalacji elektrycznej, naprawa uszkodzonych stopni schodowych, naprawa odeskowania dachu. Szczegółowy zakres prac do wykonania określają przedmiary robót, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, zamieszczone w plikach, które stanowią załącznik do SWZ:
- załącznik nr 4 - przedmiary robót;
- załącznik nr 5 - specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych;
- załącznik nr 6 – schematy i rysunki.
Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie
z przedmiarami robót i specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót.
Materiały, które będą użyte do wykonania robót, muszą spełniać wymagania Zamawiającego określone w przedmiarach robót i specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta| 2021-07-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |