„Skępe otwarte na osoby potrzebujące wsparcia w codziennym funkcjonowaniu i niepełnosprawne”- świadczenie usług opiekuńczych i asystenckich
MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00131621
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-07-30 07:37
- Lokalizacja
- Skępe, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 4660141281
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi opieki społecznej dla osób starszychUsługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnychUsługi opieki dziennej
Wykonawcy
2 przyznane
Katarzyna MurawskaJózefkowo, PL
72 000 PLNMarzena NowickaŁąkie, PL
72 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.