Przeprowadzenie specjalistycznych 7 szkoleń logopedycznych dla studentów Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI W OLSZTYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00131713
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-07-30 08:36
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7393033097
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkoleniowe
Wykonawcy
3 przyznane
INSTYTUT BADAŃ EDUKACYJNYCH - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZYMikołów, PL
32 000 PLNINSTYTUT BADAŃ EDUKACYJNYCH - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZYMikołów, PL
32 000 PLNSENSORIA TERAPIAOLSZTYN, PL
32 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.