Kontynuacja adaptacji Fortu Pancernego 52 ½ N Skotniki przy ul. Kozienickiej 24 w Krakowie dla potrzeb Centrum Dokumentacji, Zsyłek, Wypędzeń i Przesiedleń – I rok realizacji PWE
Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00131819
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00131819/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-30 09:16
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6eb45344-da5c-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6750200195
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty remontowe i renowacyjne
Wykonawcy
1 przyznane
FIRMA BUDOWLANA J. KASPERCZYK SPÓŁKA JAWNASmardzowice, PL · lot 0
343 485,93 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00131819 z dnia 2021-07-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kontynuacja adaptacji Fortu Pancernego 52 ½ N Skotniki przy ul. Kozienickiej 24 w Krakowie dla potrzeb Centrum Dokumentacji, Zsyłek, Wypędzeń i Przesiedleń – I rok realizacji PWE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001376
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Podchorążych 2
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-084
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@up.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://portal.smartpzp.pl/up
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/up/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kontynuacja adaptacji Fortu Pancernego 52 ½ N Skotniki przy ul. Kozienickiej 24 w Krakowie dla potrzeb Centrum Dokumentacji, Zsyłek, Wypędzeń i Przesiedleń – I rok realizacji PWE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6eb45344-da5c-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00131819
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00102858/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 6/TP/DAG/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 323440,04 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kontynuacja adaptacji Fortu Pancernego 52 ½ N „Skotniki” przy ul. Kozienickiej 24 w Krakowie dla potrzeb Centrum Dokumentacji, Zsyłek, Wypędzeń i Przesiedleń – I rok realizacji PWE” (numer wpisu do rejestru zabytków: A-834)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 343485,93 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 343485,93 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 343485,93 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Budowlana J. Kasperczyk Sp. j.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 003904682
7.3.3) Ulica: Kościelna 63
7.3.4) Miejscowość: Smardzowice
7.3.5) Kod pocztowy: 32-077
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
prace elektryczne; Zakład Wykonawstwa Robót Elektroenergetycznych i Handlu s.c., ul. Jodłowa 46, 30-251 Kraków
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 343485,93 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-20| 2021-07-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |