Poprawa dostępności w szkołach podstawowych w GN w ramach projektuDostępnaSzkoła –innowacyjne rozwiązania w kreowaniu przyjaznej przestrzeni edukacyjnej z uwzględnieniem potrzeb uczniów oraz otoczenia

GMINA NASIELSK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00132047
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00132047/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-30 10:39
Lokalizacja
Nasielsk, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-14751b9b-dd60-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5311607468
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlane w zakresie łazienek

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00132047 z dnia 2021-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa dostępności w szkołach podstawowych w GN w ramach projektuDostępnaSzkoła –innowacyjne rozwiązania w kreowaniu przyjaznej przestrzeni edukacyjnej z uwzględnieniem potrzeb uczniów oraz otoczenia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NASIELSK

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Inwestycji, Zamówień Publicznych i Programów Strukturalnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377899

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Elektronowa 3

1.5.2.) Miejscowość: Nasielsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-190

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@nasielsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nasielsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/nasielsk/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa dostępności w szkołach podstawowych w GN w ramach projektuDostępnaSzkoła –innowacyjne rozwiązania w kreowaniu przyjaznej przestrzeni edukacyjnej z uwzględnieniem potrzeb uczniów oraz otoczenia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-14751b9b-dd60-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00132047

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001844/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Poprawa dostępności w szkołach podstawowych w Gminie Nasielsk w ramach projektu „Dostępna Szkoła –innowacyjne rozwiązania w kreowaniu przyjaznej przestrzeni edukacyjnej - remont szkół etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Dostępna Szkoła –innowacyjne rozwiązania w kreowaniu przyjaznej przestrzeni edukacyjnej z uwzględnieniem potrzeb uczniów oraz otoczenia

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00103942/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.9.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 645682,51

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w następujących placówkach: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Starzyńskiego, ul. T. Kościuszki 21, 05 -190 Nasielsk. Celem wykonania zamówienia jest poprawa dostępności szkół podstawowych dla uczniów. Prace należy wykonać zgodnie z opracowanym dla poszczególnych szkół Indywidualnym Planem Poprawy Dostępności (IPPD).
Szczegółowy zakres i opis robót stanowi:
1) opis przedmiotu zamówienia w formie IPPD dla poszczególnych szkół – Załącznik nr 10 do SWZ,
2) przedmiar robót – Załącznik nr 9 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek

4.5.5.) Wartość części: 213493,42 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w następujących placówkach: Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Cieksynie, ul J. Piłsudskiego 43, 05-192 Cieksyn. Celem wykonania zamówienia jest poprawa dostępności szkół podstawowych dla uczniów. Prace należy wykonać zgodnie z opracowanym dla poszczególnych szkół Indywidualnym Planem Poprawy Dostępności (IPPD).
Szczegółowy zakres i opis robót stanowi:
1) opis przedmiotu zamówienia w formie IPPD dla poszczególnych szkół – Załącznik nr 10 do SWZ,
2) przedmiar robót – Załącznik nr 9 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek

4.5.5.) Wartość części: 183582,90 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w następujących placówkach: Szkoła Podstawowa im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach, ul. Kolejowa 65, 05-191 Nasielsk,
Celem wykonania zamówienia jest poprawa dostępności szkół podstawowych dla uczniów. Prace należy wykonać zgodnie z opracowanym dla poszczególnych szkół Indywidualnym Planem Poprawy Dostępności (IPPD).
Szczegółowy zakres i opis robót stanowi:
1) opis przedmiotu zamówienia w formie IPPD dla poszczególnych szkół – Załącznik nr 10 do SWZ,
2) przedmiar robót – Załącznik nr 9 do SWZ,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek

4.5.5.) Wartość części: 86364,06 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w następujących placówkach: Szkoła Podstawowa Nr 1 im Konstytucji 3 Maja w Nasielsku ul. Staszica 1, 05-190 Nasielsk.
Celem wykonania zamówienia jest poprawa dostępności szkół podstawowych dla uczniów. Prace należy wykonać zgodnie z opracowanym dla poszczególnych szkół Indywidualnym Planem Poprawy Dostępności (IPPD).
Szczegółowy zakres i opis robót stanowi:
1) opis przedmiotu zamówienia w formie IPPD dla poszczególnych szkół – Załącznik nr 10 do SWZ,
2) przedmiar robót – Załącznik nr 9 do SWZ,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek

4.5.5.) Wartość części: 162242,13 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Ceny ofert z najniższą ceną przewyższają środki jakie Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia. Z uwagi na brak możliwości zwiększenia wyżej wymienionej kwoty w budżecie – Zamawiający postanowił unieważnić niniejsze postępowanie

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Ceny ofert z najniższą ceną przewyższają środki jakie Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia. Z uwagi na brak możliwości zwiększenia wyżej wymienionej kwoty w budżecie – Zamawiający postanowił unieważnić niniejsze postępowanie

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Ceny ofert z najniższą ceną przewyższają środki jakie Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia. Z uwagi na brak możliwości zwiększenia wyżej wymienionej kwoty w budżecie – Zamawiający postanowił unieważnić niniejsze postępowanie

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Ceny ofert z najniższą ceną przewyższają środki jakie Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia. Z uwagi na brak możliwości zwiększenia wyżej wymienionej kwoty w budżecie – Zamawiający postanowił unieważnić niniejsze postępowanie

2021-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane