Narzędzia walidacji dla wybranych kwalifikacji, w tym pilotażowa realizacja scenariuszy walidacji efektów uczenia się
Instytut Badań Edukacyjnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00132996
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-07-30 15:29
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250008695
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
9 przyznanych
POLSKI ZWIĄZEK ALPINIZMUWarszawa, PL
47 800 PLNPolskie Stowarzyszenie Nordic WalkingZłotoryja, PL
48 500 PLNPOLSKI ZWIĄZEK ALPINIZMUWarszawa, PL
49 750 PLNFUNDACJA WSPIERANIA SEROWARSTWA FARMERSKIEGO - NA SERIOKrzeszów, PL
49 850 PLNUNIWERSYTET SWPSWarszawa, PL
49 200 PLNUNIWERSYTET SWPSWarszawa, PL
49 200 PLNSABINA NIKODEMSKAWarszawa, PL
42 800 PLNUNIWERSYTET SWPSWarszawa, PL
49 200 PLNEUROKREATOR S.C. RAFAŁ KUNASZYK, ANNA KUNASZYKKraków, PL
55 500 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.