Remont dachów budynków CKZiU przy ul. 8 Marca w Złotowie
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00131871
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00131871/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-30 09:30
- Lokalizacja
- Złotów, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ecded715-d4b8-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7671697084
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00131871 z dnia 2021-07-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachów budynków CKZiU
przy ul. 8 Marca w Złotowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302301096
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Norwida 10
1.5.2.) Miejscowość: Złotów
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-400
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.7.) Numer telefonu: +48672633041
1.5.8.) Numer faksu: +48672633041
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ckziu-zlotow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ckziu-zlotow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.ckziuzlotow.nbip.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka organizacyjna administracji samorządowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachów budynków CKZiUprzy ul. 8 Marca w Złotowie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ecded715-d4b8-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00131871
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00031363/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont dachów budynków CKZiU przy ul. 8 Marca w Złotowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00092542/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CKZiU.271.03.2021.RB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 127344,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont dachu budynku głównego szkolnego 3 kondygnacyjnego (dach A) oraz daszków nad wejściami do budynku ( dach D1 i D2), obejmujący w szczególności:- naprawę istniejącego pokrycia z papy termozgrzewalnej,
- demontaż części zewnętrznej wentylatora digestorium klasy chemicznej, docieplenie elementu w części stropodachu i pokrycie go blachą stalową ocynkowaną z okapnikami,
- montaż na całej powierzchni dachu papy termozgrzewalnej nawierzchniowej o grubości 5,2 mm,
- remont i uzupełnienie obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych.
Szczegółowy zakres rzeczowy określono w dokumentacji projektowej i specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 61689,69 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont dachów budynku socjalno-sanitarnego (jednokondygnacyjnego) przylegającego do sali sportowej ( dach B1, B2 i B3), obejmujący w szczególności:- naprawę istniejącego pokrycia z papy termozgrzewalnej,
- montaż na całej powierzchni dachu papy termozgrzewalnej nawierzchniowej o grubości 5,2 mm,
- montaż płyty warstwowej PW11A obustronnie pokrytej papą asfaltową. Parametry termiczne wkładu styropianowego płyty minimum 0,036 /W/m2*K/ na dachach B1 i B2,
- remont i uzupełnienie obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych.
Szczegółowy zakres rzeczowy określono w dokumentacji projektowej i specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 47079,32 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
. Remont docieplonego dachu sali sportowej (dach E), obejmujący w szczególności:- naprawę istniejącego pokrycia z papy termozgrzewalnej,
- montaż na całej powierzchni dachu papy termozgrzewalnej nawierzchniowej o grubości 5,2 mm,
- remont i uzupełnienie obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych.
Szczegółowy zakres rzeczowy określono w dokumentacji projektowej i specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 18575,82 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie, ponieważ w prowadzonym postępowaniu cena najkorzystniejszej oferty na realizację części 1 zamówienia - Remont dachu budynku głównego (dach A, D1 i D2) przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie tej części zamówienia, a jednocześnie Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie, ponieważ w prowadzonym postępowaniu cena najkorzystniejszej oferty na realizację części 2 zamówienia – Remont dachu budynku socjalno-sanitarnego (dach B1, B2 i B3), przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie tej części zamówienia, a jednocześnie Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wystąpiła istotna zmiana okoliczności powodująca, że prowadzenie postępowania lub wykonanie zamówienia nie leży w interesie publicznym, czego nie można było wcześniej przewidzieć.
Okoliczność ta jest związana z możliwością uzyskania środków finansowych na realizację kompleksowego remontu budynków szkolnych, w tym remontu dachów, w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład, Programu Inwestycji Strategicznych, co stanowi przesłankę do unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych.
| 2021-07-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |