Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby LUW w Lublinie

LUBELSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W LUBLINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00132649
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-07-30 13:33
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7120104674
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Komputery przenośneUrządzenia komputeroweKomputer biurkowyMonitory ekranowe

Wykonawcy

2 przyznane

ATUT CENTRUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4609,98 PLN
ATUT CENTRUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4609,98 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.