Modernizacja infrastruktury dojazdowej do budynku zaplecza boiska w Miłakowie na terenie działki nr 653

Gmina Miłakowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00132136
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00132136/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-30 11:05
Lokalizacja
Miłakowo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a9a47380-e3b3-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7412025674
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00132136 z dnia 2021-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury dojazdowej do budynku zaplecza boiska w Miłakowie na terenie działki nr 653

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miłakowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743692

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Olsztyńska 16

1.5.2.) Miejscowość: Miłakowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-310

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 897578300

1.5.8.) Numer faksu: 897578321

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@milakowo.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.milakowo.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://milakowo.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja infrastruktury dojazdowej do budynku zaplecza boiska w Miłakowie na terenie działki nr 653

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9a47380-e3b3-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00132136

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001347/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja budynku zaplecza boiska w miejscowości Miłakowo na terenie działki nr 653 wraz z infrastrukturą dojazdową

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00113108/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGT.ZP.271.7.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji infrastruktury dojazdowej do budynku zaplecza boiska w Miłakowie na dz. nr 653. Zakres prac obejmuje:
1) Roboty ziemne: pomiary przy wykopach fundamentowych, usunięcie warstwy urodzajnej, mechaniczne wykonanie koryta, rowki pod krawężniki i ławy krawężnikowe
2) Powierzchnia drogi wewnętrznej: podbudowa z kruszywa naturalnego, podsypka cementowo-piaskowa, ława pod krawężniki betonowa z oporem, krawężniki betonowe wystające na podsypce cementowo-piaskowej, nawierzchnie z brukowej kostki betonowej na podsypce cementowo-piaskowej,
3) Powierzchnia parkingu: warstwy odsączające, podbudowa z kruszywa naturalnego, podsypka cementowo-piaskowa, nawierzchnie z płyt ażurowych, ława pod krawężniki betonowa z oporem, krawężniki betonowe wystające na podsypce cementowo-piaskowej,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Modernizacja budynku zaplecza boiska w Miłakowie” wpłynęły trzy oferty:
1. „KWIAT” Mariusz Kwieciński, Leśna 5/8, 11-210 Sępopol, za kwotę 292.449,81 zł brutto
2. Usługi – Handel Aleksandra Tobiasz, ul. Sierakowskiego 1, 14-300 Morąg, za kwotę 186.777,84 zł brutto
3. PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-BUDOWLANE DRO-BUD LESZEK RYSZTOWSKI, ul. 3 Maja 11 lok. 4, 14-300 Morąg, za kwotę 286.265,91 zł brutto
Oferta nr 2 została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp tj. nie została sporządzona lub przekazana w sposób zgodny z wymaganiami technicznym oraz organizacyjnymi sporządzania lub przekazywania ofert przy użyciu środków komunikacji elektronicznej określonych przez zamawiającego. Oferta nie została opatrzona wymaganym podpisem.
Koszt pozostałych ofert przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Wobec powyższego, zamawiający unieważnił postępowanie, na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j.Dz.U.2019.2019 z późn. zm).

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

2021-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane