Prace remontowe w OSW Koszarka w Przebrnie budynek "B" oraz w OS "Koszarka w Szarlocie z podziałem na 2 części
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Gdańsku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00132417
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00132417/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-30 12:38
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7e067bcc-e0ad-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5842456536
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00132417 z dnia 2021-07-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowe w OSW Koszarka w Przebrnie budynek "B" oraz w OS "Koszarka w Szarlocie z podziałem na 2 części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Gdańsku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5842456536
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Subisława 5
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-354
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat_gdansk@gddkia.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gddkia.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gddkia.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami krajowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace remontowe w OSW Koszarka w Przebrnie budynek "B" oraz w OS "Koszarka w Szarlocie z podziałem na 2 części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e067bcc-e0ad-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00132417
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011178/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Prace remontowe w OSW Koszarka w Przebrnie budynek "B"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00110411/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: O.Gd.D-3.2412.07.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 188555,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części:Część nr 1 - „Prace remontowe wybranych pomieszczeń Bazy Socjalnej
w Przebrnie w budynku „B”
Część nr 1 obejmuje remont wybranych pomieszczeń znajdujących się w bazie socjalnej należącej do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddziału
w Gdańsku , mieszczącej się w miejscowości Przebrno ul. Drogowców 1, 82-120 Krynica Morska.
malowanie wszystkich pomieszczeń (bez pomieszczenia magazynowego)
malowanie ciągów komunikacyjnych i klatek schodowych
wykonanie szpachlowania oraz szlifowania ścian i sufitów w miejscach które tego wymagają,
wymiana osprzętu sanitarnego w łazienkach (kabiny, brodziki, umywalki uszkodzone, baterie, kratki wentylacyjne),
wymiana wykładzin podłogowych w pokojach i w niektórych częściach korytarzy lub łączników (wykładzina w płytkach)
remont trzech balkoników (skucie starych i położenie nowych płytek)
wymiana blatów w trzech aneksach kuchennych
regulacja stolarki drzwiowej
remont zejścia do stołówki
Roboty budowlane będące przedmiotem zamówienia winny być realizowane zgodnie z zasadami i warunkami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia (zwany dalej „OPZ"), który stanowi Tom III oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącym Tom II niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212110-0 - Roboty budowlane w zakresie ośrodków wypoczynkowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44112200-0 - Wykładziny podłogowe
45261910-6 - Naprawa dachów
45262522-6 - Roboty murarskie
45442100-8 - Roboty malarskie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 132179,79 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2 - „Prace remontowe wybranych pomieszczeń Bazy Socjalnejw Szarlocie k. Kościerzyny”
Część nr 2 obejmuje remont wybranych pomieszczeń znajdujących się w bazie socjalnej należącej do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddziału
w Gdańsku , mieszczącej się w miejscowości Szarlota 5, 83-400 Kościerzyna.
malowanie wszystkich pomieszczeń wypoczynkowych,
malowanie pomieszczeń gospodarczych,
wykonanie szpachlowania oraz szlifowania ścian i sufitów w miejscach które tego wymagają,
wymiana osprzętu sanitarnego w łazienkach (kabiny, brodziki, baterie,),
malowanie zewnętrznych murków,
naprawa poszycia dachowego.
Roboty budowlane będące przedmiotem zamówienia winny być realizowane zgodnie z zasadami i warunkami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia (zwany dalej „OPZ"), który stanowi Tom III oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącym Tom II niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212110-0 - Roboty budowlane w zakresie ośrodków wypoczynkowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44112200-0 - Wykładziny podłogowe
45261910-6 - Naprawa dachów
45262522-6 - Roboty murarskie
45442100-8 - Roboty malarskie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 56376,04 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie przetargowe zostało unieważnione, gdyż najkorzystniejsza oferta
przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie
zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 214965,51 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 214965,51 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie przetargowe zostało unieważnione, gdyż najkorzystniejsza oferta
przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie
zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 110979,59 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 110979,59 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-07-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |