Ogłoszenie o wyniku postępowania Usługi Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej - edycja 2021
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00135563
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-03 14:38
- Lokalizacja
- Krosno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6841635674
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
Wykonawcy
7 przyznanych
Ewa KosztyłaKrosno, PL
75 600 PLNJoanna SarneckaŁęki Dukielskie 179 - DUKLA, PL
54 000 PLNJustyna BelczykKrosno, PL
32 400 PLNDorota LeśniakJasienica Rosielna, PL
21 600 PLNAneta GuzikKrosno, PL
21 600 PLNAneta GuzikKrosno, PL
32 400 PLNEwa KosztyłaKrosno, PL
21 600 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.