Wymiana dźwigu towarowego w formule „zaprojektuj i wybuduj” w Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Dziecięcy Dom” ul. Parkowa 2, 51-616 Wrocław
ZESPÓŁ PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH "DZIECIĘCY DOM"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00132489
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00132489/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-30 12:56
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-25beb6bb-e3c5-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8982202168
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00132489 z dnia 2021-07-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana dźwigu towarowego w formule „zaprojektuj i wybuduj” w Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Dziecięcy Dom” ul. Parkowa 2, 51-616 Wrocław
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH "DZIECIĘCY DOM"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 022034424
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 51-616
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: 71 348 50 07
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dzieciecydom.wroclaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://dzieciecydom.wroclaw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.dzieciecydom.wroclaw.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana dźwigu towarowego w formule „zaprojektuj i wybuduj” w Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Dziecięcy Dom” ul. Parkowa 2, 51-616 Wrocław2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25beb6bb-e3c5-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00132489
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001027/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Roboty budowalne dotyczące wymiany dźwigu towarowego w formule „zaprojektuj i wybuduj” w Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Dziecięcy Dom” ul. Parkowa 2, 51-616 Wrocław
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00112864/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 32915 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane wykonane w formule „zaprojektuj i wybuduj” na wymianę dźwigu towarowego Q-100kg ze sterowaniem mikroprocesorowym w Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Dziecięcy Dom” ul. Parkowa 2 we Wrocławiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdz. II oraz zał. nr 6 i 7 SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45313100-5 - Instalowanie wind
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42416100-6 - Windy
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45351000-2 - Mechaniczne instalacje inżynieryjne
50750000-7 - Usługi w zakresie konserwacji wind
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w ww. postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2021-07-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |