Przebudowa ciągu dróg powiatowych nr 1312K Bolesław – Ćwików i nr 1308K Bolesław – Grądy – Wola Mędrzechowska na terenie miejscowości Bolesław – etap II
ZARZĄD DROGOWY W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00132523
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00132523/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-30 13:05
- Lokalizacja
- Dąbrowa Tarnowska, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-934e7a0b-d345-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8711545689
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00132523 z dnia 2021-07-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ciągu dróg powiatowych nr 1312K Bolesław – Ćwików i nr 1308K Bolesław – Grądy – Wola Mędrzechowska na terenie miejscowości Bolesław – etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DROGOWY W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851665284
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 48
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Tarnowska
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-200
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.zddt@interia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/zdwdtarnowskiej
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdwdtarnowskiej1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Budownictwo drogowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ciągu dróg powiatowych nr 1312K Bolesław – Ćwików i nr 1308K Bolesław – Grądy – Wola Mędrzechowska na terenie miejscowości Bolesław – etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-934e7a0b-d345-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00132523
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001034/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Przebudowa ciągu dróg powiatowych nr 1312K Bolesław - Ćwików i nr 1308K Bolesław - Grądy - Wola Mędrzechowska na terenie miejscowości Bolesław
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00090483/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDDT.271.13.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 471707,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ciągu dróg powiatowych nr 1312K Bolesław – Ćwików i nr 1308K Bolesław – Grądy – Wola Mędrzechowska na terenie miejscowości Bolesław – etap II – polegająca na budowie chodnika przy drodze powiatowej 1312K w km 0+000,00-0+435,00 (435,00 mb).
Zakres robót obejmuje:
• roboty przygotowawcze w tym wprowadzenie czasowej organizacji ruchu,
• roboty rozbiórkowe,
• roboty ziemne,
• roboty w zakresie wykonania kanalizacji deszczowej,
• roboty w zakresie regulacji pionowej studzienek teletechnicznych,
• roboty w zakresie ustawienia krawężników i obrzeży chodnikowych,
• roboty w zakresie podbudowy,
• roboty w zakresie wykonania nawierzchni chodnika z betonowej kostki brukowej bezfazowej,
• roboty w zakresie wykonania ścieku przykrawężnikowego z betonowej kostki brukowej bezfazowej,
• roboty w zakresie wykonania poszerzenia jezdni drogi powiatowej,
• roboty w zakresie wykonania zjazdów wraz z przepustami pod ich koroną w ciągu rowu przydrożnego lewostronnego,
• roboty w zakresie umocnienia dna rowu lewostronnego betonowym ściekiem korytkowym,
• roboty w zakresie oznakowania pionowego i poziomego,
• roboty w zakresie wykonania oświetlenia LED przejścia dla pieszych,
• roboty wykończeniowe
Dodatkowo w zakres przedmiotu zamówienia wchodzi wykonanie dokumentacji geodezyjnej powykonawczej niniejszego przedmiotu zamówienia.
Dokumentacja projektowa obejmuje budowę chodnika wraz z odwodnieniem przy drodze powiatowej nr 1312K Bolesław – Ćwików w km 0+000 – 0+499,45 oraz przy drodze powiatowej nr 1308K w km 0+000 – 0+080,04, natomiast zakres robót w niniejszym postępowaniu obejmuje budowę chodnika wraz z odwodnieniem przy drodze powiatowej nr 1312K w km 0+000,00 - 0+435,00 (435,00 mb).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z powołanym przepisem, zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia chyba, że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.W związku z tym, że oferta z najniższą ceną w kwocie 621 998,70 zł brutto przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. kwotę 454 635,00 zł brutto, a jednocześnie zamawiający nie ma możliwości jej zwiększenia, przedmiotowe rozstrzygnięcie jest zasadne.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 621998,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 976805,27 PLN
| 2021-07-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |