Dostawa sprzętu projekcyjnego dla Zespołu Szkół Zawodowych w Ozorkowie w ramach realizacji projektu „Uczmy ciekawiej”

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W OZORKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00132666
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-07-30 13:38
Lokalizacja
Ozorków, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7321111623
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

ProjektoryNiszczarkiMonitory dotykoweUrządzenia multimedialneEkrany projekcyjneUsługi instalowania sprzętu elektrycznego

Wykonawcy

5 przyznanych

PRZEMYSŁAW ŚLEDŹŁask, PL
13 776 PLN
PRZEMYSŁAW ŚLEDŹŁask, PL
6396 PLN
PRZEMYSŁAW ŚLEDŹŁask, PL
3444 PLN
PRZEMYSŁAW ŚLEDŹŁask, PL
3444 PLN
PRZEMYSŁAW ŚLEDŹŁask, PL
13 776 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.