Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Parczów dz. nr. ewid. 412/5
Gmina Białaczów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00132635
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00132635/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-30 13:30
- Lokalizacja
- Białaczów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b4db05f8-de4e-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7681730222
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00132635 z dnia 2021-07-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Parczów dz. nr. ewid. 412/5
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Białaczów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647820
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piotrkowska 12
1.5.2.) Miejscowość: Białaczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-307
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44 758 14 14
1.5.8.) Numer faksu: 44 758 14 14
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@bialaczow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bialaczow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bialaczow.biuletyn.net/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Parczów dz. nr. ewid. 412/52.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b4db05f8-de4e-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00132635
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010300/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Parczów dz. nr. ewid. 412/5
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00106683/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 469460,04 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dotyczących zadania pn.: „Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Parczów dz. nr ewid. 412/5”.
Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Parczów dz. nr ewid. 412/5” w zakresie m.in.:
1) wykonania robót drogowych obejmujących:
a) wykonanie robót przygotowawczych i rozbiórkowych,
b) likwidację drzew i krzaków,
c) wykonanie robót ziemnych i podbudowy,
d) wykonanie nawierzchni – elementów ulic,
e) wykonanie robót wykończeniowych,
f) wykonanie robót ziemnych związanych z montażem rur osłonowych na kablach
telefonicznych,
g) wykonanie umocnienia dna rowu i skarp płytami ażurami bet.,
h) wykonanie odwodnienia drogi.
3) wykonania inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej,
4) opracowania projektu tymczasowej organizacji ruchu na czas realizacji robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 ust. 3 Pzp tj. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2021-07-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |