Remont pokrycia dachowego na obiektach Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu.

Centrum Opieki Medycznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00132533
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00132533/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-30 13:14
Lokalizacja
Jarosław, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f44df325-da50-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7921805707
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachówOchrona odgromowa

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00132533 z dnia 2021-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokrycia dachowego na obiektach Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Opieki Medycznej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304496

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 3 Maja 70

1.5.2.) Miejscowość: Jarosław

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-500

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: comzampub@data.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.comjar.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.comjar.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pokrycia dachowego na obiektach Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f44df325-da50-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00132533

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZaP-66/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont pokrycia dachowego na obiektach Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu ul. 3-go Maja 70
Przedmiotem zamówienia jest:
Zadanie nr 1
Remont pokrycia dachowego stropodachu Pawilonu Zakaźnego – segment „a”, łącznik, segment „b” Szpitala Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu
Zakres robót obejmuje: wykonanie rozbiórki warstw pokrycia dachowego wraz z demontażem części obróbek blacharskich, demontażem wpustów dachowych oraz zwodów poziomych instalacji odgromowej, wykonanie nowych warstw pokrycia dachowego wraz z zabezpieczeniem przerw dylatacyjnych, montaż obróbek blacharskich, wpustów dachowych oraz zwodów poziomych instalacji odgromowej objętego zgłoszeniem, opisanych szczegółowo w dokumentacji technicznej, STWiORB i umowie, które należy czytać łącznie i uzupełniająco.
Zadanie nr 2
Remont pokrycia dachowego na wydzielonej części stropodachu Pawilonu Wewnętrznego Szpitala Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu ul. 3-go Maja 70.
Zakres opracowania obejmuje prace rozbiórkowe, remontowe, dekarskie, związane z wymianą pokrycia i ociepleniem stropodachu, w tym: demontaż instalacji odgromowej ,rozbiórkę istniejącego pokrycia wraz z obróbkami blacharskimi, rozbiórkę konstrukcji wsporczej istniejącego pokrycia dachu, wykonanie nowej konstrukcji wsporczej pod pokrycie dachu, wykonanie nowego pokrycia z papy termozgrzewalnej, wykonanie nowych obróbek blacharskich, wykonanie nowej instalacji odgromowej, odprowadzenie wód opadowych z dachu objętego zgłoszeniem, opisanych szczegółowo w dokumentacji technicznej, STWiORB i umowie, które należy czytać łącznie i uzupełniająco.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45312310-3 - Ochrona odgromowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu została złożona jedna oferta, której cena przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2021-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane