Remont ul. Wieniawskiego na odcinku od nr 22 do nr 48 w Tychach
Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00132732
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00132732/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-30 13:56
- Lokalizacja
- Tychy, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-39ed1928-ca7b-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6462447307
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00132732 z dnia 2021-07-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ul. Wieniawskiego na odcinku od nr 22 do nr 48 w Tychach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000166344
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Budowlanych 59
1.5.2.) Miejscowość: Tychy
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 322277006
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzuim.tychy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuim.tychy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl https://bip.mzuim.tychy.pl/zamowienia-publiczne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont ul. Wieniawskiego na odcinku od nr 22 do nr 48 w Tychach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-39ed1928-ca7b-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00132732
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000348/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Remont ul. Wieniawskiego na odcinku od nr 22 do nr 48
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00079978/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 13/DZP/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 192335,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje roboty drogowe, w tym:
- wymagania ogólne (tymczasowa organizacja ruchu - projekt i wykonanie),
- roboty rozbiórkowe i roboty przygotowawcze,
- roboty ziemne (roboty pomiarowe, wykonanie koryta wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża pod konstrukcję nawierzchni),
- wykonanie nawierzchni asfaltowej,
- elementy ulic (krawężniki, obrzeża, ławy betonowe),
- zieleń (trawniki),
- roboty odtworzeniowe,
- regulacja studzienek.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu na realizację robót budowlanych w ramach zadania: „Remont ul. Wieniawskiego na odcinku od nr 22 do nr 48 w Tychach” ogłoszonego w BZP pod numerem: 2021/BZP 00079978/01 z dnia 11.06.2021 roku do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 28.06.2021 roku do godz. 9:00 wpłynęły następujące oferty:1. DROGOPOL Sp. z o.o., 40-301 Katowice, ul. Siemianowicka 52d – cena oferty brutto: 200.025,76 zł
2. JKM Sp. z o.o., 43-190 Mikołów, ul. Skalna 6/12 – cena oferty brutto: 185.321,69 zł
3. Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o., 44-207 Rybnik, ul. Gliwicka 179A – cena oferty brutto: 241.009,12 zł
4. Przedsiębiorstwo Budowlano-Drogowe Drokan-1 Sp. z o.o., 43-100 Tychy, ul. Katowicka 198 – cena oferty brutto: 236.311,77 zł
Przed otwarciem ofert, Zamawiający działając na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy Pzp, zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia, tj. 163.360,00 zł brutto. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
| 2021-07-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |