Przebudowa drogi powiatowej nr 4335E w Tomaszowie Mazowieckim – ul. Dzieci Polskich
Zarzad Dróg Powiatowych w Tomaszowie Mazowieckim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00133111
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00133111/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-31 12:24
- Lokalizacja
- Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8207f249-bfa5-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7732093358
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00133111 z dnia 2021-07-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 4335E w Tomaszowie Mazowieckim – ul. Dzieci Polskich
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarzad Dróg Powiatowych w Tomaszowie Mazowieckim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590653653
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Św. Antoniego 41
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 447103314
1.5.8.) Numer faksu: 447103464
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drogi@powiat-tomaszowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zdptomaszowmaz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.zdptomaszowmaz.pl/zdp3801232021-przebudowa-drogi-powiatowej-nr-4335e-w-tomaszowie-mazowieckim-ul-dzieci-polskich.html?1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Wykonywanie obowiązków zarządcy dróg w zakresie planowania, budowy, przebudowy, remontu, utrzymania i ochrony dróg zgodnie z ustawą o drogach publicznych.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 4335E w Tomaszowie Mazowieckim – ul. Dzieci Polskich2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8207f249-bfa5-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00133111
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004555/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Przebudowa drogi powiatowej nr 4335E w Tomaszowie Mazowieckim - ul. Dzieci Polskich
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00068176/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.3801.23.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Przebudowa drogi powiatowej nr 4335E w Tomaszowie Mazowieckim – ul. Dzieci Polskich. Długość odcinka objętego robotami budowlanymi wynosi 610,00m.
1. Istniejący stan zagospodarowania terenu
Droga będąca przedmiotem zadania na odcinku od km 0+170,00 do km 0+780,00 zlokalizowana jest w Tomaszowie Mazowieckim - ul. Dzieci Polskich, powiat Tomaszowski, województwo Łódzkie. Trasa biegnie przez teren zabudowany - zabudowa wielorodzinna. Na całym odcinku posiada nawierzchnie bitumiczną szerokości ok. 6,00m.
Przedmiotowa ulica jest drogą jednojezdniową o nawierzchni bitumicznej, mocno zdeformowanej z licznymi ubytkami. Teren na którym będzie przebiegała przebudowa układu komunikacyjnego jest uzbrojony w następujące urządzenia: wodociąg, kanalizacja sanitarna, sieć teletechniczna, sieć energetyczna. Droga przebiega przez tereny mocno zurbanizowane, w zabudowie domów wielorodzinnych jak i również wielu działalności gospoda - sklepy. Wody opadowe z istniejącej drogi są zagospodarowane i spływają do systemu wpustów kanalizacji deszczowej. Na drodze występują liczne zjazdy do budynków wielorodzinnych a także usługowych. W ciągu drogi występują skrzyżowania zwykłe z innymi drogami gminnymi.
2. Zakres robót objęty zamówieniem
Planuje się przebudowę nawierzchni drogi powiatowej nr 4335E na odcinku od km 0+170,00 do km 0+780,00 w ramach której zostaną wykonane roboty w następującym zakresie
- roboty pomiarowe
- roboty rozbiórkowe: krawężniki, obrzeża, frezowanie nawierzchni bitumicznych itp
- roboty ziemne
- kanalizacja deszczowa - wymiana istniejących wpustów deszczowych z przykanalikami
- chodniki, zjazdy z mieszanek mineralno-bitumicznych
- regulacja istniejących zasuw, zaworów,
- oznakowanie poziome, pionowe i elementy bezpieczeństwa na drodze
- roboty wykończeniowe
- wykonanie projektu czasowej organizacji ruchu i wdrożenie właściwego oznakowania,
- opracowanie inwentaryzacji powykonawczej,
3. Wykonywanie robót budowlanych
Do wykonywania robót budowlanych można przystąpić po opracowaniu i zatwierdzeniu projektu czasowej organizacji ruchu. Zamawiający nie dopuszcza do całkowitego zamknięcia ruchu czy też dopuszczenia ruchu tylko dla mieszkańców.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 384000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 514694,73 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 384000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „BINSTAL” s.c. Tchórz Honorata, Tchórz Przemysław
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 590578970
7.3.4) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
7.3.5) Kod pocztowy: 97-200
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 384000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-07-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |