Przebudowa budynku szkoły, polegająca na dostosowaniu budynku do wymagań w zakresie bezpieczeństwa pożarowego na dz. nr 150 obr. 3 Śródmieście przy ul. Bernardyńskiej 7 w Krakowie
XLIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. STANISŁAWA KONARSKIEGO W KRAKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00133107
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00133107/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-31 09:41
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3b4b905d-c2e1-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6762534996
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00133107 z dnia 2021-07-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku szkoły, polegająca na dostosowaniu budynku do wymagań w zakresie bezpieczeństwa pożarowego na dz. nr 150 obr. 3 Śródmieście przy ul. Bernardyńskiej 7 w Krakowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: XLIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. STANISŁAWA KONARSKIEGO W KRAKOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367364338
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bernardyńska 7
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-069
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: konarskiego@lo44.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.lo44.krakow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/df61c5bd-62cf-4a0c-ac32-1b869f09e6331.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
liceum ogólnokształcące
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa budynku szkoły, polegająca na dostosowaniu budynku do wymagań w zakresie bezpieczeństwa pożarowego na dz. nr 150 obr. 3 Śródmieście przy ul. Bernardyńskiej 7 w Krakowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b4b905d-c2e1-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00133107
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00071233/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 308827,28 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Realizacja robót budowlanych w ramach zadania:
Przebudowa budynku szkoły, polegająca na dostosowaniu budynku do wymagań w zakresie bezpieczeństwa pożarowego wraz ze zmianą sposobu użytkowania poddasza na pomieszczenia lekcyjne.
Zadanie składa się z dwóch zakresów :
1. Zakres robót ogólnobudowlanych
2. Zakres robót elektrycznych
UWAGA: DOKUMENTACJA PROJEKTOWA OBEJMUJE WYKONANIE SZERSZEGO ZAKRESU PRAC NIŻ OBJĘTE NINIEJSZYM POSTĘPOWANIEM. W RAMACH NINIEJSZEGO POSTĘPOWANIA DO WYKONANIA SĄ NASTĘPUJĄCE ROBOTY:
1. Całość robót wynikająca z dokumentacji części budowlanej załączonej do niniejszej SWZ
2. Część robót wynikająca z dokumentacji części elektrycznej załączonej do niniejszej SWZ tj.:
1) Roboty właściwe dla elementu: INSTALACJA OŚWIETLENIA AWARYJNEGO I EWAKUACYJNEGO
2) Roboty właściwe dla elementu: INSTALACJA ODDYMIANIA KLATEK SCHODOWYCH
- określone szczegółowo w przedmiarze robót dla instalacji elektrycznej wewnętrznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Termin składania ofert wynikający z dokumentów zamówienia, tj. z ogłoszenia o zamówieniu i ze Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia został wyznaczony na dzień 17.06.2021 r. do godz.: 08:00.Oferta wykonawcy wpłynęła do Zamawiającego 17.06.2021 r. o godzinie 08:32 stąd też należy uznać, że została złożona po terminie. Fakt zmiany przez Zamawiającego terminu na składanie ofert w miniPortalu, co umożliwiło przesłanie oferty Wykonawcy po godzinie 08:00 nie stanowił zmiany treści SWZ i zmiany terminu składania i otwarcia ofert w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych. Stąd zamawiający zobligowany jest złożoną ofertę odrzucić
a w konsekwencji postępowanie unieważnić
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-07-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |