„GR.5.2021. Opracowanie informacji zawodoznawczych dla 83 zawodów szkolnictwa zawodowego”.
Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00133127
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-01 00:01
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7251363293
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi świadczone przez autorówUsługi korektorskie
Wykonawcy
111 przyznanych
AGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
29 160 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
6270 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
63 180 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
13 585 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4860 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
950 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4860 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
950 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
29 160 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
5700 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
9720 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
1900 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
14 580 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
3135 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
14 580 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
2850 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
63 180 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
12 350 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4920 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
34 020 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
6650 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
19 440 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
3800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
48 600 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
9500 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
34 965 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
6650 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
4800 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
34 965 PLNAGNIESZKA KLUSZCZYŃSKAŁódź, PL
6650 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.