Remont zaplecza kuchni w budynku komunalnym w Kańczudze, świadczący usługi społeczno-kulturalne
MIASTO I GMINA KAŃCZUGA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00199998
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00199998/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-04-22 12:38
- Lokalizacja
- Kańczuga, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0bb51854-4219-4d7e-8af4-4082180baade
- Identyfikator
- 7941686223
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00199998 z dnia 2025-04-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont zaplecza kuchni w budynku komunalnym w Kańczudze, świadczący usługi społeczno-kulturalne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA KAŃCZUGA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900602
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. M. Konopnickiej 2
1.5.2.) Miejscowość: Kańczuga
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-220
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kanczuga.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kanczuga.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kanczuga.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont zaplecza kuchni w budynku komunalnym w Kańczudze, świadczący usługi społeczno-kulturalne2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0bb51854-4219-4d7e-8af4-4082180baade
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00199998
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033529/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Remont zaplecza kuchni w budynku komunalnym w Kańczudze, świadczący usługi społeczno-kulturalne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00163288
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.04.2025.WS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 101516,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowalnych, remontowych zaplecza kuchni w budynku komunalnym w Kańczudze, świadczący usługi społeczno – kulturalne wraz z dostawą wyposażenia kuchennego - w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2025. Zakres zamówienia obejmuję min.:
- demontaż istniejącego wyposażenia kuchennego
- demontaż istniejącej posadzki
- posadzka betonowa
- roboty instalacyjne elektryczne
- płytki na posadzkach
- montaż wentylatora
- malowanie ścian, w tym powierzchni płytek
- obniżanie i malowanie sufitów
- montaż wyposażenia
2. Zakres zamówienia został określony w przedmiarach robót i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych - stanowiących załączniki do SWZ. W przypadku rozbieżności pomiędzy zapisami SWZ a STWiORB pierwszeństwo mają zapisy SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45442100-8 - Roboty malarskie
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45431200-9 - Kładzenie glazury
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45431000-7 - Kładzenie płytek
31524100-6 - Oprawy oświetleniowe sufitowe
39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego
39221000-7 - Sprzęt kuchenny
39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu Zamawiający otrzymał 4 oferty. Wartość oferty najkorzystniejszej wynosi 129 396,00 zł. Kwota, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 90 000,00 zł, Zamawiający nie może w chwili obecnej zabezpieczyć dodatkowych środków.| 2025-04-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |