Opracowanie projektu termomodernizacji budynków wg 2 zadan (zad1- Budynek przy ul. Wojtyłów 14 i 16 w Wadowicach, zad.2- Budynek byłego internatu przy CKZiU nr 2 w Wadowiach)
Powiat Wadowicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00133232
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-02 08:52
- Lokalizacja
- Wadowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5512129478
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
2 przyznane
ADAM HEJNOWSKIBędzin, PL
19 926 PLNADAM HEJNOWSKIBędzin, PL
19 926 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.