Budowa hali sportowej przy CEZiU "Kopernik" w Wyszkowie
POWIAT WYSZKOWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00133206
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00133206/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-02 08:39
- Lokalizacja
- Wyszków, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5e3f6d3b-c2bb-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7621886920
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00133206 z dnia 2021-08-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa hali sportowej przy CEZiU "Kopernik" w Wyszkowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WYSZKOWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668829
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Róż 2
1.5.2.) Miejscowość: Wyszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-200
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: (29) 743-59-35
1.5.8.) Numer faksu: (29) 743-59-33
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat-wyszkowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-wyszkowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat-wyszkowski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa hali sportowej przy CEZiU "Kopernik" w Wyszkowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e3f6d3b-c2bb-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00133206
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005904/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa hali sportowej przy Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00070767/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Sz.272.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia stanowi:
Budowa hali sportowej przy CEZiU „Kopernik” w Wyszkowie
2) Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie
Hali sportowo-widowiskowej wraz z łącznikiem o kubaturze całkowitej 20.727,26 m3, w tym:
• hala sportowo - widowiskowa - 19.084,26 m3
• łącznik - 1.643,00 m3
przy Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie
UWAGI:
Zamawiający informuje, że na realizację przedmiotowego zamówienia ubiega się o dofinansowanie ze Środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu „Sportowa Polska” – program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej.
Roboty prowadzone będą na terenie Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w bezpośrednim sąsiedztwie użytkowanych obiektów, w trakcie trwania roku szkolnego w związku z czym obowiązkiem Wykonawcy będzie m.in. zapewnienie na własny koszt niezakłóconego funkcjonowania CEZiU „Kopernik” i ograniczenia do niezbędnego minimum ewentualnych utrudnień w pracy CEZiU „Kopernik” wynikających z prowadzonych robót.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje min. demontaż i przebudowę odcinka sieci cieplnej, zasilającej obiekty CEZIU „Kopernik” oraz inne obiekty, w tym m.in. Szkołę Podstawową nr 2 i Zespół Szkół nr 3 w związku z czym obowiązkiem Wykonawcy będzie zapewnienie na własny koszt niezakłóconego funkcjonowania innych obiektów (zwłaszcza szkół: SP nr 2 i ZS nr 3) zasilanych z przebudowywanej miejskiej sieci ciepłowniczej - szczególnie w sezonie grzewczym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena kolejnej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny kolejnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12596448,39 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 14996137,45 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-08-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |