Roboty elektryczne w Zespole Szkół Administracyjno – Ekonomicznych i Ogólnokształcących oraz w Branżowej Szkole I Stopnia Nr 8 w Bytomiu
Gmina Bytom
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00133319
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00133319/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-02 09:36
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2e9d2fb0-da3f-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6262988582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00133319 z dnia 2021-08-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty elektryczne w Zespole Szkół Administracyjno – Ekonomicznych
i Ogólnokształcących oraz w Branżowej Szkole I Stopnia Nr 8 w Bytomiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bytom
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255269
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Parkowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Bytom
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-902
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: + 48 32 78 68 301
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.bytom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bytom.pl/bip/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umbytom.logintrade.net/rejestracja/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty elektryczne w Zespole Szkół Administracyjno – Ekonomicznychi Ogólnokształcących oraz w Branżowej Szkole I Stopnia Nr 8 w Bytomiu
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2e9d2fb0-da3f-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00133319
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001415/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Roboty elektryczne w ZSAEiO w Bytomiu w ramach projektu pn. Lepsze umiejętności - większe szanse na rynku pracy.
1.1.19 Roboty budowlane w BS8 w Bytomiu w ramach projektu pn. Lepsze umiejętności - większe szanse na rynku pracy.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Lepsze umiejętności – większe szanse na rynku pracy. Poprawa infrastruktury kształcenia zawodowego w Bytomiu” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa XII Infrastruktura edukacyjna Działanie 12.2 Infrastruktura kształcenia zawodowego Poddziałanie 12.2.1. Infrastruktura kształcenia zawodowego – ZIT2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00102818/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PA.271.1.16.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 780958,55 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 143752,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia w części nr 1 jest remont sal szkolnych w zakresie robót elektrycznych w Zespole Szkół Administracyjno – Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Bytomiu przy ul. Webera 6.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do swz:
1) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych;
2) Projekt budowlany;
3) Przedmiar robót;
Szczegółowe warunki realizacji zawarto w Projektowanych postanowieniach umownych - załącznik nr 2 do SWZ.
Wykonawca zobowiązany jest udzielić Zamawiającemu na wykonane roboty budowlane
i zastosowane materiały, urządzenia i elementy wyposażenia co najmniej 60 miesięcy gwarancji i rękojmi, liczonych od dnia odbioru końcowego robót budowlanych.
Wykonawca zobowiązany jest zatrudniać na podstawie umowy o pracę wszystkie osoby wykonujące prace budowlane takie jak roboty tynkarskie, malarskie, instalacyjne, prace montażowe oraz pozostałe roboty ogólnobudowlane wymienione w przedmiarach, do wykonania których nie są wymagane uprawnienia. Powyższe stosuje się odpowiednio do podwykonawców. Określenie sposobu dokumentowania zatrudnienia tych osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań określono w Projektowanych postanowieniach umownych.
Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowej części zamówienia. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. Wykonawca winien wskazać w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podać nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. Powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie tego zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wariantowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
4.5.5.) Wartość części: 51000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia w części nr 2 jest remont sal szkolnych w zakresie robót elektrycznych w Branżowej Szkole I Stopnia Nr 8 w Bytomiu przy ul. Józefczaka 40.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do swz :
1) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych;
2) Projekt budowlany;
3) Przedmiar robót;
Szczegółowe warunki realizacji zawarto w Projektowanych postanowieniach umownych - załącznik nr 2 do SWZ.
Wykonawca zobowiązany jest udzielić Zamawiającemu na wykonane roboty budowlane i zastosowane materiały, urządzenia i elementy wyposażenia co najmniej 60 miesięcy gwarancji i rękojmi, liczonych od dnia odbioru końcowego robót budowlanych.
Wykonawca zobowiązany jest zatrudniać na podstawie umowy o pracę wszystkie osoby wykonujące prace budowlane takie jak roboty tynkarskie, malarskie, instalacyjne, prace montażowe oraz pozostałe roboty ogólnobudowlane wymienione w przedmiarach, do wykonania których nie są wymagane uprawnienia. Powyższe stosuje się odpowiednio do podwykonawców. Określenie sposobu dokumentowania zatrudnienia tych osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań określono w Projektowanych postanowieniach umownych.
Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowej części zamówienia. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. Wykonawca winien wskazać w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podać nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. Powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie tego zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wariantowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
4.5.5.) Wartość części: 92752,27 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 2 lipca 2021 r. wszczął postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Roboty elektryczne w Zespole Szkół Administracyjno – Ekonomicznych
i Ogólnokształcących oraz w Branżowej Szkole I Stopnia Nr 8 w Bytomiu
(vide: Ogłoszenie o zamówieniu nr 2021/BZP 00102818/01). Termin składania ofert wyznaczono na dzień 19 lipca 2021 r. Postępowanie podzielone zostało na dwie części. Ponieważ na część 1 postępowania obejmującą remont sal szkolnych w zakresie robót elektrycznych w Zespole Szkół Administracyjno – Ekonomicznych i Ogólnokształcących
w Bytomiu nie złożono żadnej oferty, postępowanie w części 1 zostało unieważnione na podstawie jw.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 2 lipca 2021 r. wszczął postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Roboty elektryczne w Zespole Szkół Administracyjno – Ekonomicznych
i Ogólnokształcących oraz w Branżowej Szkole I Stopnia Nr 8 w Bytomiu
(vide: Ogłoszenie o zamówieniu nr 2021/BZP 00102818/01). Termin składania ofert wyznaczono na dzień 19 lipca 2021 r. Postępowanie podzielone zostało na dwie części. Ponieważ na część 2 postępowania obejmującą remont sal szkolnych w zakresie robót elektrycznych w Branżowej Szkole I Stopnia Nr 8 w Bytomiu została złożona jedna oferta, która podlega odrzuceniu, zatem wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu
i postępowanie w części 2 zostało unieważnione na podstawie jw.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 67650,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 67650,00 PLN
| 2021-08-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |