Przebudowa drogi krajowej nr 72 w zakresie budowy oświetlenia ulicznego w miejscowości Aleksandrów Łódzki

Gmina Aleksandrów Łódzki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00133543
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00133543/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-02 11:21
Lokalizacja
Aleksandrów Łódzki, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-245f4875-de31-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7322134537
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychOświetlenie zewnętrzneInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

SEBASTIAN PRZEPIÓRSKIZgierz, PL · lot 0
162 728,39 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00133543 z dnia 2021-08-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi krajowej nr 72 w zakresie budowy oświetlenia ulicznego
w miejscowości Aleksandrów Łódzki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Aleksandrów Łódzki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057738

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Tadeusza Kościuszki 2

1.5.2.) Miejscowość: Aleksandrów Łódzki

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-070

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.7.) Numer telefonu: 422700300

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@aleksandrow-lodzki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.aleksandrow-lodzki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https:// platformazakupowa.pl/pn/aleksandrow-lodzki

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi krajowej nr 72 w zakresie budowy oświetlenia ulicznego
w miejscowości Aleksandrów Łódzki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-245f4875-de31-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00133543

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000370/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Przebudowa drogi krajowej nr 72 w zakresie budowy oświetlenia ulicznego w Aleksandrowie Łódzki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00109345/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 171864,65 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi krajowej nr 72 w zakresie budowy oświetlenia ulicznego w miejscowości Aleksandrów Łódzki: dz. nr ewid. 91/3, 178, obr. A-11 oraz w miejscowości Łobódź, dz. nr ewid. 46, obręb Łobódź, gmina Aleksandrów Łódzki.
2. Zakres robót obejmuje w szczególności wykonanie:
a) rowów kablowych oraz pod słupy,
b) przecisków i przewiertów sterowanych,
c) linii kablowej typu YAKXS 4x25mm2 o długości ok. 580m,
d) fundamentów pod wyznaczone słupy,
e) montażu słupów stalowych wysięgnikowych cylindrycznych o wysokości h=9m – 15szt.
f) montażu uziomów pionowych (szpilkowych),
g) montażu opraw oświetleniowych typu LED o mocy 70W – 19szt.
h) montażu wysięgników jednoramiennych oraz dwuramiennych W=1,5m typu S-90C-3,
i) wyposażenia słupów w złącza fazowe, bezpiecznikowe i zerowe typu IZK z wkładkami topikowymi 2A,
j) montażu przewodu zasilającego typu YDY 3x1.5mm2 od złącz bezpiecznikowych do oprawy,
k) montażu zabezpieczeń,
l) montażu odgromników,
m) modernizacji istniejącej rozdzielnicy oświetlenia poprzez przygotowanie miejsca do montażu licznika trójfazowego oraz montażu nowej rozdzielnicy na istniejącym słupie nn,
n) odtworzenia nawierzchni po robotach kablowych,
o) pomiarów ochrony dodatkowej od porażeń,
p) pomiarów natężenia oświetlenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 162728,39 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 162728,39 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 162728,39 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SP-Instal Sebastian Przepiórski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 100776192

7.3.3) Ulica: ul. Długa 6 lok.5

7.3.4) Miejscowość: Zgierz

7.3.5) Kod pocztowy: 95-100

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 162728,39 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2021-08-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane