Dostosowanie budynku internatu Zespołu Szkół nr 1 w Krakowie przy ul. Ułanów 3 do wymogów przeciwpożarowych
Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00133743
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00133743/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-02 12:31
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5db24224-d8ac-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6751041971
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00133743 z dnia 2021-08-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie budynku internatu Zespołu Szkół nr 1 w Krakowie przy ul. Ułanów 3
do wymogów przeciwpożarowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000553621
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ułanów 9a
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-450
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@mcoo.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mcoo.krakow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.mcoo.krakow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie budynku internatu Zespołu Szkół nr 1 w Krakowie przy ul. Ułanów 3do wymogów przeciwpożarowych
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5db24224-d8ac-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00133743
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001112/18/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Dostosowanie budynku internatu Zespołu Szkół nr 1 w Krakowie przy ul. Ułanów 3 do wymogów przeciwpożarowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00098160/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MCOO/ZP/R/22/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na podstawie dokumentacji technicznej robót budowlanych dostosowujących Internat Zespołu Szkół nr 1 w Krakowie przy ul. Ułanów 3 do wymogów przeciwpożarowych, w zakresie jak poniżej:
1) Zakres A obejmujący m.in.:
a) modernizację pomieszczeń parteru, I-III pietra oraz dachu;
b) montaż instalacja klimatyzacji typu split:
c) wykonanie drogi pożarowej;
d) przebudowę kanalizacji deszczowej zewnętrznej;
e) przebudowę istniejącej instalacji zewnętrznej wody zalicznikowej - (odcinek wzdłuż drogi pożarowej od istniejącej studni wodomierzowej);
2) Zakres B obejmujący m.in.:
a) wykonanie termomodernizacji budynku;
b) przebudowę zjazdu z drogi publicznej;
c) budowę stacji transformatorowej.
Uwaga:
Zakres A - stanowi część zamówienia publicznego udzielanego przez Zamawiającego w częściach od 2019r., z której każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania;
Zakres B - stanowi zamówienie publiczne do udzielenia przez Zamawiającego w 2021r. bez podziału na części.
Podana w pkt. "Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania " informacja: "nie" dotyczy wyłącznie zakresu B.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5764000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5764000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5764000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Poniedziałek Franciszek Firma Remontowo-Budowlana FRANKO
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 351546632
7.3.4) Miejscowość: Krzęcin
7.3.5) Kod pocztowy: 32-051
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5764000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |