Modernizacja budynku Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1 – wymiana naświetli
Miasto Suwałki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00133716
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00133716/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-02 12:24
- Lokalizacja
- Suwałki, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ba69c0e2-e527-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8442155152
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00133716 z dnia 2021-08-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1 – wymiana naświetli
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Suwałki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671030
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 1
1.5.2.) Miejscowość: Suwałki
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-400
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.suwalki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.um.suwalki.pl/Przetargi_sekcja
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.um.suwalki.pl/Przetargi_sekcja/tryb_podstawowy_i_przetargi_w_2021_r/aktualne_2021/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1 – wymiana naświetli2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba69c0e2-e527-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00133716
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001760/21/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.52 Modernizacja budynku Urzędu Miejskiego w Suwłkach przy ul. Mickiewicza 1-wymiana naświetli
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00114719/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.82.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 153481,23 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 45695,64 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wymianie naświetli z pustaków szklanych na naświetla okienne nieotwierane o określonej szczelności i izolacyjności ogniowej w budynku Urzędu Miejskiego w Suwałkach, przy ul. Mickiewicza 1 m.in. w zakresie:
1) robót rozbiórkowych i przygotowawczych,
2) usunięcia zdemontowanej stolarki wraz z jej utylizacją,
3) dostawy i montażu naświetli stałych aluminiowych typu fix o odporności ogniowej
EI 60 z zestawem szybowym zespolonym i szybą antywłamaniową o współczynniku przenikania ciepła U dla całego okna nie wyższym niż U(max) [W/(m2.K)] =0,9. wraz z obrobieniem ościeży wewnętrznych i zewnętrznych. Kolor szyby zewnętrznej refleksyjnej jak na elewacji wschodniej.
4) dostawy i montażu naświetli stałych aluminiowych typu fix o odporności ogniowej
E 60 z zestawem szybowym zespolonym i szybą antywłamaniową o współczynniku przenikania ciepła U dla całego naświetla nie wyższym niż U(max) [W/(m2.K)] =0,9. wraz z obrobieniem ościeży wewnętrznych i zewnętrznych. Kolor szyby zewnętrznej refleksyjnej jak na elewacji wschodniej
2. Przed przystąpieniem do robót należy przygotować i uzgodnić z Zamawiającym harmonogram robót oraz dokonać z natury pomiarów stolarki okiennej – naświetli przewidzianych do wymiany.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: formularz cenowy - załącznik nr 2, opis – opinia p.poż, szczegółowe specyfikacje techniczne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ustawy P.z.p. postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie tj. do dnia 2 sierpnia 2021 r. godz. 9:00 nie wpłynęła żadna oferta. Mając powyższe na względzie, na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp. Zamawiający unieważnił ww. postępowanie.
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
ZP.271.82.2021| 2021-08-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |